• fiziksel varlığından kurtulup alemleri gezmeye çıkmış lichten geriye kalanlar.
    kol sokar. parti sikicidirler. "her gördüğün odaya dalma!" kuralını hatırlatmak için birebir güzel arkadaşlarımızdandır.
  • epic olmanın bile sizi kurtarmayacağı d&d yaratığı. 32. lvl mage'in bile karşıdan geldiğini gördüğünde dönüp domalıp robe of the archmagi'in arkasını kaldıracağı cinsten bir şeydir.

"demilich'in immune olmadığı bir saldırı bulduysanız, demilich ona da immune'dur."
  • tek ve biricik albümleri, demoları ve konser kayıtları official sitesinden hem mp3 hem ogg vorbis hem de flac olarak indirilebilen det düt takılan arkadaşlar, teknıkıl vandırful, ne yazık ki 2006 da son bir gig yapıp hepten dağılmışlar.

http://www.anentity.com/demilich/download.php

edit: herif harbiden geğirerek vokal yapıyor, iki yudum bira iki vokal hehe.
    edit 2: yudum kurtarmaz bir 33 lük bir mısra.
  • istediği zaman, anlık olarak imprisonment büyüsü yapabilir. ancak +3 ve daha yüksek büyülü silahlarla yaralanabilir; bu silahlarsa ancak silahın büyü artısı kadar hasar verebilir (+4'lük silah, saldırı başarılı olursa ancak 4 hasar verir). kendini mantle ve improved mantle gibi büyülerle bu silahlara da bağışık kılabilir. o nedenle; görmezsiniz ya, eğer görürseniz, seviyeniz kaç olursa olsun, kaçın.

elbette, bu söylediklerim 2. sürüm için (bkz: ad&d) için geçerli. 3. sürümde bir değişiklik olup olmadığını bilmiyorum.
  • hemen saldirmaya kalkilmadigi surece yasamaniza musade edebilecek bi yaratik olup, lich turunden ziyade, bi lichin yasami (?!) elverirse bi sure sonra alacagi sekildir.. kafatasina dokunulmamasi tavsiye ediliyor..
  • dnd yaratığı olanının hakkını verecek nitelikte müzik icra etmiş 93 yılından dm grubu.

http://www.youtube.com/watch?v=xczkzt86pd0
  • 5 ekim 2019 akşamı kargart'ta unutulmaz bir konsere imza atmış gruptur.

mekanın havasızlığına ve sold out kalabalığına rağmen sevinçten gözlerimiz dolu dolu ayrıldık salondan.

hele konser sonrasında antti boman'ın hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerle kucaklaşması, sempatisi ve sıcakkanlılığı eşsiz bir armağandı.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve vedanın ardından gelen tarihi anlar.

teşekkürler demilich
    teşekkürler kargart
  • lich korkunçsa demilich görmeye korktuğunuz için sizi uykunuzdan vazgeçiren kabus gibidir.

şu anda istatistiklerini ezbere bilmiyorum, canavarsal kullanma kitabı* ise binlerce kilometre uzaklarda...
  • "vokalisti geğirerek mi şarkı söylüyo lan?!" dediğim death metal grubu.
    nespithe [1993] isimli bir albümleri vardır.
  • buradaki* fiziksel varligindan kurtulmaya daha bi yaklasmis bir lich turu
hesabın var mı? giriş yap