• bugun yemis oldugum iskender uzerine ferahlamak ve ellerimi temizlemek amaciyla uzandigim kolonyali mendilin uzerinde resmini gorup dumur oldugum hatun kisi. sen nasil bir kadinsin ki , clipartlara malzeme ol , gel istanbul'da iskender kebapcisinin kolonyali mendiline kon... hey bea debbie (bkz: tapilacak kadinsin)*
  • kliplerin, mtv'lerin, deli sahne şovlarının, hırçın dansçıların, çılgın ışık oyunlarının, seks satar sloganlarının takviyesiyle karga seslerine bakmadan yıldız olan madonna, lady gaga gibi hatunlar daha sümüklü sümüklü gezerken, çakma sarışınlığın* kitabını yazmış, herhangi bir kadın giyse* maymuna dönebileceği giysilerle* ilahe gibi görünmüş, gerçekten şarkı söyleyebilen taş gibi hatunların ilklerinden, deli karizmatik kadın. die young stay pretty'de dediklerine inat* ilerlemiş yaşında başladığı sinema kariyerinde oyunculuğuyla döktürmektedir şimdilerde. yaşlanmış, maşlanmış, zamanında erkek olsam verirdim. *
  • msn'in sitesinde yer alan bir habere göre 1970lerin başında sokakta tek başına dolaştığı bir sırada kendisine yaklaşan bir arabadaki şahsın eve bırakma teklifini kabul etmiş. arabaya bindikten sonra, arabanın kapı kollarının çıkarılmış olduğunu fark edip, hafif aralıklı camdan kolunu çıkararak kapıyı açtığını ve arabadan dışarı fırlamayı başarabildiğini anlatmış. daha sonra bu şahsı tv'de görüp, kendisini alıkoymaya çalışanın ted bundy olduğunu öğrenmiş.

ne kadar doğrudur bilemiyorum ama haber burada.

edit: google tarafından buna benzer başka haberler olduğu da doğrulanmıştır.

edit2: başka bir internet sitesine göre debbie sıkıyor olabilirmiş.
  • " one way or another i'm gonna find ya i'm gonna getcha getcha getcha getcha" diyerek noktaliyorum sayin okuyucular bu kisa entry'yi. bir de su var, onune gecilemez bir stil ikonudur debbie, kendisini bu konuda sollayabilecek kisiye huzurlarinizda hodri meydan demek istiyorum.
  • blondie isimli grubun vokalisti. dudaklari guzelmi cirkinmi karar veremedigim, solo albumleride olan hanimabla, bide muzik otoritesi bile denebilir oyle baba bir kadindir. bide ramones t-shirtleriyle gezmeyi sever...
  • çok güzel bir kadın olduğundan michelle pfeiffera da çok güzel demek zorunda bırakır. demek neymiş; deborah harryle michelle pfeiffer çok benziyormuş.

edite sebep: ne çok l ve f varmış kadının isminde de ben bilmiyormuşum..
  • seksenlerin müzik ikonalarından olup blondie'nin solistliğini yapmış bayandır. zamanın ötesinde bir güzelliğe ve karizmaya sahiptir. sanırım şu aşağıdaki klipte 50'li yaşlarının ortasındaydı. varın gerisini siz anlayın artık.

maria
  • dünya müzik tarihine ilk beyaz rapper olarak geçen kimsedir kendisi. inanılması zor olmasına rağmen ben bunu geçen sene aldığım "intellectual history2:punk" adlı dersinin hocasından duydum.
  • çocukluğunda idol olarak marilyn monroe'da karar kılmış, buradan* bakınca da istikrarlı bir kariyeri olmuş zat.
  • muppet show'a konuk olmuslugu da vardir.
hesabın var mı? giriş yap