• görünen entrylerin favori almadığı paradoksal konu.
  • desteklediği takıma saydıran entry girmek amına koduğumun meriçleridir aynı zamanda.
  • ne trollük nede kimseye düşmanlık yapmaya gerek yok. bir tarafın yandaşı olup diğer tarafı itin götüne sokmaya hiç gerek yok

biraz bilgi vermesi yeterli.
    (bkz: #45210388)
    (bkz: #45047280)
    (bkz: #45355956)

böyle şeyler yazarsanız debeye girersiniz. sonra gelip burda ağlamanıza gerek yok.
    siz beceremiyorsunuz diye herkes aynı değil.
  • beşiktaş'la ilgili uzun entry döşemek.
  • (bkz: faşizm) gördüğüm kadarıyla baya prim yapıyor
  • bir başlığın ilk bir kaç entrysinde ayar vermek. @2 kazanır.
  • tam olarak soyledir. denemesi bedava

"gezi olaylarinda kezbanlasan tayyibe karsi gelen carsi grubu, ataturk caddesinde toplanmis kimsesiz kedilere haince molotof atan teroristlere "allah yok din yalan, besiktas ulan carsi ulan" nidalariyla saldirdi."
  • pek çoktur.

-tanınmış, komikliği tescilli bir yazar olmak. neredeyse her entry'si girer. (isim verip şımartmak istemiyorum)
    -badisi bol sempatik bir insan olmak.
    -ikinci entry'de başlığın ilk entrysine çarpıcı, ayar edici, laf sokucu bir bkz. vermek.
    -üçüncü entry'de ikinciye çarpıcı, ayar edici, laf sokucu bir bkz. vermek.
    -genelgeçer güzellikte hastası olunan bir söz yazmak.
    -bir anket başlığına herkesin en çok sevdiği şeyi yazmak.
    -trollük için açılmış başlığa ne kadar ileri görüşlü modern bir insan olduğunu vurgularcasına kapak entry girmek.
    -insanların ufkunu açacak uzunlukta (yalnız baya uzun olacak ki insanlar fava atıp beklesin) entryler girmek.
    -geçmişten acı bir anıyı dramatize ederek anlatmak.
    -beşiktaş ve galatasaray ile ilgili güzel şeyler yazmak.
    -kedili capsleri cuk diye oturtan entryler yazmak.
    -kimi zaman da yazarların aklını alacak entryler girmek. (bkz: adana limanı'nın sansürsüz pozu)

yukarıdakilerin hepsine sayısız örnek buldum ama çok üşengeç bir insan olduğum ve belki de entry sahipleri istemeyeceği için yazmadım. bunların çoğundan ben de etkileniyorum yalan yok, yermek için yazmadım. algoritması böyle... yalnız debe'ye girince hayatta bir seviye atlanmıyor, altından şaraplar akan nehirler de yok. giren girsin bize ne, isteyen istediğini okur.
  • kurtler hakkinda elestirel seyler yazmak.

ne boyutta oldugu onemli degil. istersen hepsini yakalim, yok edelim de, yeter ki elestir, yerden yere vur kurtleri. listeye girmen garanti.
  • rte ye ovgu dizilen bir entry nin ilk sayfalarina gidip giydirmek.
hesabın var mı? giriş yap