• 7 ana bölümden ve şimdilik 2 dlc(indirilebilir) bölümden oluşan, oldukça keyifli bir puzzle-platform oyunu.
    bayağıdır oyun oynamaya falan üşeniyordum, bunu görünce hemen oynayasım geldi. bu tarz oyunlar, bölümleri bir kerede oynanıp bittiği için pratik geliyor.
    7 bölümlük orijinalini oynayıp bitirdim. dlc bölümlerini büyük ihtimalle yarın oynarım.
    gerçi gizli objelerden 3ünü bulabildim, o yüzden geri dönüp onları da arayabilirim.

oynarken aklımdan geçen notlardan ilki, keşke kafam güzelken oynasaydım. ikincisi, keşke daha uzun olsaymış oyun. umarım daha çok dlc gelir de oyun süresi uzar.
  • (bkz: kaşık surat)
  • dün oynamaya başladığım, korku, bulmaca türlerini barındıran oyun. "for the best experience, use headphones" der yabancılar, sessiz ve karanlık bir ortamda iyi bir kulaklık ile oynarsanız oyun sizi daha çok sarar.

--- spoiler ---
    daha önce örneği var mıdır bilmiyorum ama oynanışın temel olayı olan perspektif değişikliği ilk kimin aklına geldiyse tebrik ediyorum. oyunu bir hayli güzelleştirip zorlaştırmış.

--- spoiler ---
  • sanırsın tim burton yaratmış
  • karanlığın q hali

(bkz: hadi ya)
  • turkiye nin ilk counter strike klanı forgottens in bir üyesi.
  • efsane klan secret legion üyesi ve hatta paladin grandmaster ı.
    not avalible bir insan.
  • "diaryl-quinolin grubu" olarak bilinen, son jenerasyon antibiyotik ilaçların kısaltması. darq'lar, diğer benzer antibiyotiklerde olmayan bir beceriye, bakterilerin atp sentezini doğrudan baskılama özelliğine sahip. bu da kronik seyir izleyen birçok hastalığa karşı yeni bir tedavi başarısı anlamına geliyor. tabi fiyat dengesi sağlanabildiği taktirde...
  • bilgisayar karsisinda hucre hayati yasiyan ama evde asla bulunamayan , ismi lazim olmayan yerlerde birlikte parasiz kaldigim dost.
hesabın var mı? giriş yap