• şu anda karşımda olsa -ki karşımda değil- yine binbir türlü saçma sapan laf edip, her zamanki gibi dozunu kaçırarak yersiz el şakalarıyla tokat yumruk falan atıcağım şahıs olurdu.. hem sevip hem dövdüğüm (burdaki dövmek gerçekten kelime anlamıyla; engel olamıyorum habire vuruyorum adama yahu) tek, nadide dost, dosd, tosd, tost......
  • sahnede iken baktiginizda agresif, burnu havada bir insana benzeyen, tanidiginizda hiçte göründügü gibi olmadigini anlayabileceginiz ankaranin en iyi bascilarindan.
  • şu anda karşımda olsa ki karşımda cevabını beklemeden istediğim her türlü şaklabanlığı yapabildiğim, ekose pantolonu kendinden komik, biraz neşeli, biraz hüzünlü, biraz dertli, biraz umursamaz, biraz özgür, epey aşık, zor zaman insanı. ha basçı bi de sahi ya..
  • kendisi bir fbass a sahip. bu yüzden kendisini şiddetle kınıyorum. bağa da virin!
  • bugün bambi'de ilk ayranını içebilmiş olmasını canı gönülden dilediğim çok bi deli adam..

edit: içememiş malesef.. amaa elbet bir gün içecek, el gısar yoksa.. aman haa..
  • (bkz: judi dench)
  • orijinal bir düşünce yapısına sahip yalın müzikal anlayıştan yana bir basçıdır.eski dostumdur çok severim
  • astrud gilberto diyince durgunlaşan, dinleyince nutku tutulan bir adam. bizim kulüpten çıktı oysa ki hiç göstermiyordu. bir de bulaşık konusunda pek başarılı, memleketin en hızlılarından bu yakışıklı. her icap kabulünü doğururmuş, elbet teklifini değerlindirmeye alınacak...
  • şuan karşımda olsa üstüste, cevabını beklememeyi tercih ederek bazı cümlelerime maruz bırakacağım insan olurdu..
    kendi eksenimizde büyüttüğümüz kadar yer kaplıyor muyuz bu hayatımsıda? sorunlar, sorular.. ama bizden daha üstün bi düzen varya.. o yok mu? ben mi yanlışım.....; bu denli yanlış olucak kadar mı yalnızım? saçmaladığımı bildiğin halde içinde bir şeyler söyleme dürtüsü varsa yalnız değilim cudittinim..

düzeltme/ekleme/bi hissiyattan başka bi hissiyata geçme: bu hayatımsıda 'kurduğumuz' hayatta ne kadar yer kapladığımızın daha bi önemi var sanki he mi cudut?
  • pilli bebek'in basgitaristi olması dışında aynı zamanda yazar kendisi...

(bkz: http://www.seksek.com/)
hesabın var mı? giriş yap