815 entry daha
  • cinsiyetiniz dişiyse çok iyi sitedir.
  • birkaç dolar için vazgeçmemek gerekir. bağışın zorunlu olmadığı zamanlarda bağış yaparak üye olmuştum. bugün hala benden para istemiyor. pandemi zamanı new york'ta* 45 dolardan ucuz hostel bulamazken bir ingilizin evinde ücretsiz 3 gün konaklamıştım. parayı düşünürsek birkaç dolar beni 150 dolardan kurtardı. en baştan paralı olsa workaway gibi belki de bu kadar bozulmayacaktı. erkeklerin host bulma şansı maalesef az ama misafir kabul ettiğiniz ya da rehberlik yaptığınız egzantrik insanlar da size kendi ülkelerinde karşılık veriyor. ya da bir ülkeye gittiğinizde oradaki gezginlerle tanışmak için de değer.
  • daha önce yaşadığım sıkıcı şehirde farklı milletlerden onlarca misafir ağırlamama vesile olmuş site.

şifre sızdırma uyarıları kapsamında bir uyarı alınca girip bakayım dedim. paralı olmuş. ahah. milleti gezdireceğim, evde yatıracağım, bir de para mı vereceğim? hoşt diyorum.

ha bu arada, 4-5 kere ben misafir olayım dedim, entry'nin gidişatından anlayacağınız üzere hep babayaro oldu.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap