• lacivert, siyah ve griye doyacağınız mağaza
  • özellikle basic ürünlerinde h&m'de aynı fiyata alabileceğiniz ürünleri bambu, kaşmir, deri gibi içeriklerle ve daha kaliteli dikişlerle satın alabileceğiniz mağaza. takıları oldukça başarılı ve muadillerine göre oldukça makul fiyatlarda.
  • ıstinye park'a da açıldı, sephora'nin yanına. alalalalalala
  • jarse kumaştan uzun kollu bluzları bir atletten daha serin tutabilmektetir. ilginç olaylar.
  • londrada görüp vurulmuştum bu markaya, türkiyede bulabileceğime dair hayal bile kurmadım. pound-tl ayarında pahalıydı hem.

zorlu ve istinye park'a açıldılar neyseki, h&m'den haz etmesem de bu markaya bayılıyorum. omuzda biten biten siyah kabarık bir bluz aldım, resmen dur işareti yapıyor karşıdakine, yaklaşma falan diyo. öyle mesafeli öyle soğuk. şahane, mesaj kaygısına düşmeden kesimleriyle bu poker face'liği nasıl sağladıklarına hayran olunası.
  • bir senedir giydiğim dümdüz simsiyah bir ceketim var burdan. ofiste butun erkek arkadaslar ne zaman gorseler giymissin yine kurtlar vadisi ceketini derler. bugun bir tanesi hatta denemek istedi de çıkarıp verdim. maskulen tarzı başarılıdır, kendini belli eder.
  • giyim stilinizi yonlendiren marka. dolabimda desenli parcalar bulunmama sebebi. bu sene ilk defa deri cantalarindan aldim. bakalim cantada nasillarmis.
  • online satışa hala başlamadığı için çok kınadığım marka ki büyüme hızlarının/ marka bilinirliğinin dünya geneliyle birlikte türkiye için de gayet tatminkar ilerlediğini düşünüyorum. kullandığı materyaller eğer doğal lif grubunda olursa genelde fiyatları gayet uygun olarak sınıflandırılabilir.

ama dikkatli olmakta fayda var, çok güzel modellerin bazıları polyester karışımlı yapılıyor, bu ürünlerde bence fiyat marjları çok yüksek; tasarım için de olsa değmez.

hacimli, bol kesim ve geometrik baskılı pamuk gömlekleri genel anlamda benim favorim.

minimal takılarının tasarımlarını da çok beğeniyorum; fakat ve maalesef ki aşırı kalitesiz, birkaç kullanımda rengi bozuluyor.
  • hennes & mauritz grubunun modern,çağdaş ve zamansız tasarımlarıyla öne cıkan markasıdır
    grubun diğer markaları ; monki , weekday , cheap monday ,other stories
  • tamamiyle benim zevkimi yansıtan mağaza bulamıyordum bir türlü. ya türkiyede yoktu ya da olanların fiyatı çok uçuktu. geldiğinden beri hastasıyım. sade parçaları, kalitesi, kumaşları, hafif retro ve vintage havası aldığınız kesimleri, herkesin üstünde göremeyeceğiniz türde şeyler satması ve farklılığıyla gönlümde taht kurmuş markadır. ayrıca çalışanları sizinle çok ilgilenir. ve arada kıyafetlere kıyasla çok makul fiyatlara müthiş takılar da bulabiliyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap