• en güzel karma. bu karmaya sahip olan insan hiç düşmek ve yükselmek istemiyor.
    **
  • murat kekilli abimizin davulları başarılı şarkısı

seni çılgın hadi oradan seni sevdiğimi de nerden çıkardın
    sana vurulduğumu nerden çıkardın
    ne vücut ölçülerin ne masum güzelliğin beni hiç mi hiç alakadar etmiyooorrrr
    taanrımmmmmm bu söylediklerimin hepsi yalan

dıbıdıbdıdıbıdıbı dasss

şarkının geri kalan kısmı bir kedi tarafından silindiğinden kelli tekrar yazamiyciim
  • murat kekilli'nin, klibinde kendini oynadigini du$undugum $arki..
  • klibiyle bir çok bilinmeyen ortaya çıkmıştır.

öncelikle lokomotif gülşen, çıtı pıtı birsen, ahbir görsen çok güzel insanlar. sempatik ercanın neden sempatik olduğu konusunda hala bir belirsizlik görülse de, çılgın ayhanın harbi harbi çılgın olduğu en azından benim gözümden kaçmadı. yalnız, her şey bir yana da, tatlı tweety çok kötü dans ediyor. eliyle saçını tutup gudik hareketler yapmalar, kaba saba duruşlar falan hiç olmamış bence.

klibin en güzel noktası ise ismail yk yı almak için gelen helikopter. konuyla alakasını ise ancak iyi bir çocuk olursak anlayabileceğiz sanırım.
  • (ismail yk şarkısı)

--- spoiler ---

her şeyi bir kenara bıraktım. parçayı normal karşıladım, klibi normal karşıladım, "cam açalım mı"yı normal karşıladım. fakat helikopterin selektör yapması ile koltuktan yere düştüm. ayrıca klibinde apple kullanan hatun kişi vidyoyu windows media player ile izliyor.
    --- spoiler ---
  • padawan’dan sonra, karizmayı kurtaran karma hedesi. kulağa da fena gelmiyor yani.

- kimlerdensin yeğenim?

- çılgın türkgillerden dayı!

- hobareeeeey! breh! breh! de hele yeğenim, ne demektir bu?

- maurice chevalier’nin de dediği gibi, tanrının hayvanat bahçesinde, o küçücük farkı ben koyuyorum bundan beyle. hem iyidir çılgınlık. akıllılar gibi sınırları yoktur çılgınların. baksana, dünyayı ne hale getirdi normaller.

- senin götün kalkmış yeğenim.

- haklısın...
  • murat kekilli'nin tam "inzivaya çekildi. kendini çiftçiliğe verdi" dendiği sırada yeniden ortaya çıkarak piyasaya verdiği şarkısı. başarılı bir çalışma. lyric olayına giremiycem o kadar bilmiyorum daha
  • bir yazarın karması çılgın ise, o yazarın hep çılgın attığını varsayıyoruz. karmamız çılgın olsun ve hep çılgın atalım. daha yahşi birşey varmıdır yahu.
  • ismail yk'nın abaza yurdum insanını en güzel şekilde ifade ettiği kliptir.

bu klipte evde olmasına karşın mal bir internet cafe user'ını canlandıran kahramanımız ismail, facebook'ta messenger olmasına rağmen gerizekalı gibi inbox kısmından mesajlaşır, lan facebook messenger'ı kullansana. hadi onu geçtim, kıza hava atacaksın diye klip gönderiyorsun facebook'dan, anladım. o deep impact filminden araklama sahneler ne oluyor. kusura bakma ismail eşşeğin bir tarafına su değil de tsunami kaçırdın.
  • sözlük camiası tarafından verilen şükela ve çok kötü oyları sonucu bugün sözlüğün bana yaptığı karakter analizi sonucu, ben artık bir çılgınım.

nedir ulan çılgın... 26 yaşındayım gayet oturaklı biriyim ben, çılgın ne.
hesabın var mı? giriş yap