• sesi de kendi de pek güzel şarkıcıdır. yalnız bir uyarım var kendisine sözlük vasıtasıyla.

sevgili ciara, olur da bir ilişki yaşarsak seninle ileride ve ilişkimiz esnasında teykin bek my love şarkısının klibindeki gibi bir kavga edersek eğer...
    evin ağzına sıç bitanem. televizyon, dvd, ps3 eline ne gelirse kır. istersen aradan iki tane de bana patlat. yalnız dışarıda öyle bir araba varsa sakın boya falan dökeyim deme üstüne bebeğim. vallahi allah yarattı demem girişirim. o kara kıçına tekmeyi basarım, ki o kara kıçına nası değer verdiğimi şurada herkes bilir yani.

edit: gecen gün justin timberlake ile cektiğin klibi izledim canım. yaaa ben düşündüm de sıcayım arabasına afedersin, senden değerli mi allasen?
  • mükemmel dans ediyor, harika bir sesi var ve üstüne bir de inanılmaz çekici. bir nicole scherzinger bir de bu kadının nasıl böyle underrated olduklarını aklım almıyor benim.

yeni klibinde yine muhteşem görünüyor, adi karı

https://www.youtube.com/watch?v=fw_crqwybcm
  • takin' back my love için:

--- spoiler ---
    o ne kalça, o ne bel, o ne endam, o ne duruş...

--- spoiler ---
  • like a boy sarkisinin klibinde inanilmaz dans yetenegiyle beni benden almis olan bayandir. gerci hakkinda yapilan hermafrodit spekulasyonlarini hakli cikarmak istercesine giydigi kostumlerle 2007 deki cikis parcasi olarak like a boy'u secmesi de oldukca manidardir fakat her ne olursa olsun kendisinde michael jackson potansiyeli oldugu inkar edilemez.
  • insan gibi dans etmeyen bir kadın bu, hayran olmamak elde değil. rihanna ve çok üzülerek söylüyorum ancak beyonce'nin ağzını burnunu dağıtabilir bu konuda rahatlıkla efenim. ancak sarı saçlar değil beyonce havası vermek, kezbana döndürmüş kendisini. nerede simsiyah saçlarının savura savura dans eden aslan yavrusu, nerede saçları kalaycı sarısına boyalı o kezban...
  • hakikaten çok güzel dans ediyor. iki üç yıl öncesine göre çılgın bir ilerleme kaydetmiş ayrıca.

yalnız kendisinin prodüktörünü merak ediyorum. ilk çıktığı dönemlerde üzerinde bulunan "aşağı mahalledeki one-two step hatun" imajını üzerinden atıp bildiğin beyonce knowles moduna girmiş. klipte kalçaya zoomlar, seksi danslar falan... bu proses bana nedense rihannanınkine çok benzer geldi.

jay z'nin bunda da parmağı varsa oha diyecem artık.
  • uzun boylu olmasına rağmen çok iyi dans eden kadınlardan biri, ağzını eğerek şarkı söylemesi ve saçlarını sarıya boyatması dışında kötü bir yanı bulunmayan, biraz daha güçlü bir sesi olsaydı şayet rihanna, beyonce gibi rakiplerinin eline vericek güzelliğe, vücut esnekliğine ve dans etme becerisine sahip çikolata renkli şarkıcı.

izlenesi videoları için
    (bkz: ride)
    (bkz: love sex magic)
    (bkz: takin' back my love)
  • sigaranın demenin baska bi hali
  • konuşma dilinde sigara.
  • büyük harflerle: taş.
hesabın var mı? giriş yap