• fish kart'tan 3.600 tl chip para kazanmış insan. cem deda / antalya diyor.
  • genç düdüklerimizden, eski düdük sadık deda'nin biricik oglu olan hakem arkada$ımız.

babasından devraldıgı cezasahası icinde osuran, aksıran öle ters ters bakan biri oldu mu penaltı calma alı$kanlıgını en nadide bicimde süper lig maclarında göstermekte.
  • bir alt klasmana düşürüldüğü için süper lig'de maç yönetemeyen hakem.
  • 13 mart 2005 fenerbahçe gençlerbirliği maçı'nda aurelio'ya kırmızı yerine sarı kart gösterdiği pozisyondaki yüz ifadesiyle beni benden alan hakem kişi. bu pozisyon dikkatle incelenirse, cem deda'nın "hadi gene iyisin, yerimde bi başkası olsa yemiştin kırmızı kartı" şeklinde babacan bir şekilde olması gereken yüz ifadesi ve hareket tarzının, "al işte faulünü yaptın, cezanı çektin; hadi şimdi yaylan" gibi haşin bir havada olduğu fark edilecektir. bu haliyle "manyak" derken dünyanın en ağır küfürünü ettiğini sanan küçük bir çocuğa benziyordu.

benzer şekilde, maçın son düdüğünü çalarken de "görevimi başarıyla yaptım ben, şimdi de duşumu alıp evime gidecek ve rahat rahat uyuyacağım" havalarındaydı.

son olarak 24-25 yaşlarındaki hakem arkadaşlarımın amatör kümelerde maç yönettiklerini gördükçe, cem deda'nın birinci lig maçları yönetmesini, babasının eski hakem olmasından başka birşeye dayandıramadığımı da belirteyim.
  • 16 agustos 2003 istanbulspor adanaspor macinda babasi gibi bir hakem* olacagina kanaat getirdigim hakem.
  • bu geceki futbollig programında kendisiyle yapılan bir telefon görüşmesinde lise yıllarında koyu beşiktaşlı olduğunu söylemiş olan hakem.şimdi burda bu entryde art niyet yok,gayet doğal tutabilir.tutmuyorum,tutmuyordum diyen zaten yalan söyler ama bir zamanlar fenerbahçeli diye kamuoyunda ismi dolaşıyordu konuyu kapamak istedim hatırlatma yaparak.
  • 13 mart 2005 fenerbahçe gençlerbirliği maçı sonrasinda bir kez daha 18 mart 2006 ankaragucu fenerbahce macinda fenerbahce'ye yardimlarini esirgemeyen arkadan kasti atilan aurelio ve alex'in tekmelerini sadece sari kart'la gecistiren zaten babasini da sevmezdim, hakem...
  • anti galatasaray faaliyetlerine gectigimiz haftasonu oynanan gaziantepspor galatasaray macinda da galatasaray'in penaltilarini vermeyerek devam etmekte olan hakem.
  • 13 mart 2005 fenerbahce genclerbirligi macinda fenerin en muhteşem gol hazırlıyacıları ümit özat ve mehmet yozgatlı ortalarını tribün ve kaleciye yollarken,sihirbaz alex ayağına konmayan topa küskün öylece dolaşırken,karşı koyulamaz ikili anelka'yla nobre 5 kişililk gençlerbirliği defansı arasında birbirinden habersiz ve de kayıp takılırken, bu fener gol atacak ama nasıl atacak sorularına yanıt olan bir "işte geldim burdayım" insanı.

edit-bi sene 6 gün önce hakkında yazdığım bu şahsiyet tekrar aynı iddialarla, hatta verdiği her yanlış karar spor programlarında madde madde sayılarak gündeme gelmesine rağmen bu entryi kötüleyenlere selam olsun.
hesabın var mı? giriş yap