• arefeyi görmeden bize bayramı yaşattı. gidişin olsun, dönüşün olmasın. o berbat kamera açılı stadından bir ömür maç izlemeyelim inşallah.

düştüğün kesinleştiğinde resmi siteden çay paylaşımı yapmayan da senin gibi olsun.
  • iyi aferin! sen de git, o da gitsin, öbürü de gitsin! bütün genç ve parlak kulüpler süper lig'i kaderine terk etsin.

şaka şaka siktir git.
  • bok gibi kamera açılı stadını da alıp 2. lige gidecek olan, rte'den torpilli takım. rte'nin ve rizespor'un aynı yıl düşmeleri büyük olasılık.
  • sırt reklamı; istanbul 3. havaalanı olan karadeniz ekibi. ligte istanbulspor var onda bile böyle bir reklam yok. diğer takımların tek suçu cumhurbaşkanı'nın memleketi olmaması herhalde.
  • tek isteğim küme düşmeniz taraftarlarınızla ve yönetiminizle bu lige yakışmıyorsunuz.
  • tam şehrine uygun karakterde olan takım. tam ama ne eksik ne fazla.
  • bu gece hakettiğini bulan hükümet destekli takım
  • dünyanın en antipatik şehrinin antipatik takımı. ne seyircisi vardır, ne de oyuncu yetiştirir. umarım bir daha geri dönmemek üzere alt liglerin yolunu tutarlar.
  • geldi yine ...
  • her hafta bunların maçını takip ediyorum. yenildiklerini ve çırpınışlarını görüp zevkten dört köşe oluyorum. dün beşiktaş yenildi bu kadar mutlu olmadım. düşmeniz ve bir daha gelmemeniz dileği ile.
hesabın var mı? giriş yap