• keşke 24 saat gumball, adventure time ve regular show çizgi filmlerini yayınlasalar dediğim kanal.
  • kısa bir süre öncesine kadar günün her saati sıkılmadan izlediğim bu kanal bir anda sadece 12 yaş altına hitap eder olmuştur.şimdi çizgi film kanalı,olucak tabi öyle demeyin, çok yetişkin çok orjinal çizgifilmler olsun hep falan demiyorum, standartım da hiç yüksek değildir bir juniper lee bir angelo rules bir johnny test bir hero 108 dahi benim gayet severek izlediğim çizgifilmlerdi, bütün yetişkinlerin de sevebileceği foster'ın hayali dostlar mekanı dexter ın laboratuarı flapjack falanın yanısıra.
    şu sıralar ne zaman açsam mamma mirabel ya da wow wow wubbzy var.ki bunlar dora the explorer ı aratmayacak kadar piii küçük çocuğuma bunu izletsem geri zekalı olur be! dedirten çizgi filmler.
    sadece puppy in my pocket ı pek sevmesem de kabullenip izliyorum, çocuklara hayvan sevgisi aşılasın falan güzel.

edit:bunu unutmuşum ama söyleyeyim içimde kalmasın bananas in pyjamas hem ismi insanın aklına kötü kötü şeyler getiriyor hem de naber b1? iyiyim b2? napalım b1? şeklindeki b1-b2 muhabbetine uyuz oluyorum, içimi sıkıyor.
  • ismini kral şakir olarak değiştirmesi gereken bir zamanların efsane çizgi dizi kanalı.
    bünyesinde;
    ed edd eddy
    flapjack
    over the garden wall
    regular show
    adventure time
    gumball
    clarence
    camp lazlo
    samurai jack
    uncle g
    total drama island
    gibi süper şovları olmasına rağmen, günün yarısını şakir gibi uyduruk dizilere ayırması vizyonsuzluk değil de nedir?

yine de hakkını yemeyelim craig'in krallığı ve yaz kampı adasında potansiyel var.
  • grafi2000 le çalışmayı bırakmalı. kral şakir denen rezil şeyi hiç mi hiç yayınlamamalı. regular show dan sonra kral şakir mi izlenir, insan gerçekten hayret ediyor..
  • eski çizgi filmler olsa oturur tüm gün izlerim. saçma sapan yeni şeyler çıkmış, çocuklar bunları izliyor mu gerçekten? gece 12-3 arasında regular show, kamp lazlo, johnny bravo ve samurai jack yayınlanıyor. arttırılırsa iyi olur.
  • boyutunu siktiğim garfield'ın çok yanlış saate konduğu kanal. adventure time, gumball derken hop tam bir gerizekalı işi gibi görünen gubik versiyonlu garfield'a geçiyor sonra gecenin körüne regular show bekliyoruz.

o üç boyutlu garfield'ı tümden de kaldırabilir. valla gerizekalı yapar o iş genç dimağları. nerede eski garfield, orson'ın çiftliği falan...

neyse. gece akışına acil çeki düzen vermesi gereken kanal.

edit: akışı sonunda değiştirmiş kanal. şükürler olsun ya gumball'un ardından şak diye regular show oynuyor. son temennimiz artık ezbere vurduğumuz bölümler yerine yenileriyle şenlenmek. fakat of acayip keyfim yerinde şu akışla.
  • şu anki yayın akışıyla sinir bozan küfrettiren bir kanaldır nezdimde. bu yayın politikasıyla, aldıkları yeni çizgi filmlerle ne amaçladıklarını anlayabilmiş değilim gerçekten de. bu kanalda bir zamanlar dexter'ın laboratuvarı yayınlanırdı, foster'ın hayali dostlar mekanı, arkadaşım maymun, sincap çocuk, ed, edd ve eddy, mike, lu ve og'dan ve daha birçok yapımdan geçilmezdi yayın akışı... şimdi bakıyorum, mama mirabel, kankalar yarışıyor, wow wow wubbzy gibi saçmasapan programlar katmışlar bünyelerine... bu güzelim çizgi filmlerin çoğunu yayınlamadıkları gibi yayınladıklarını da alay edercesine gecenin bir yarısına, sabahın kuşluk vaktine koymuşlar... sen kanal d çocuk kulübü değilsin, trt çocuk değilsin, yumurcak tv hiç değilsin... bunlar zaten satın aldığın, güzelim çizgi filmlere tercih ettiğin programlara benzer programları yayınlayarak izleyici kitlesine hitap etmeye çalışan kanallar... ha, dersin "ben her yaştan izleyiciye hitap etmek istiyorum." ... tamam, bunları da yayınla, ama dozunda yayınla. ötekilerin pabucunu dama atmanın, sabahtan akşama kadar iki saatte bir wow wow wubbzy ya da puppy in my pocket yayınlamanın alemi nedir? ya da ayrı bir bebek kanalı aç, ne kadar bebeklere hitap eden programın varsa al burada yayınla... ama bizi arkadaşım maymun'dan, dexter'ın laboratuvarı'ndan mahrum bırakma...
  • powerpuff girls introsu için nil karaibrahimgil in bütün kızlar toplandık şarkısını çalan kanal
  • adı "j" ile başlayan çizgi film karakterlerinin bol olduğu çizgi film kanalıdır.

(bkz: juniper lee)
    (bkz: samurai jack)
    (bkz: johnny bravo)
    (bkz: johnny test)
    (bkz: flapjack)
    (bkz: jumpy ghostface)
  • çocukluğumun en güzel yıllarıydı.. 2007-2010 yılları arası okuldan öğle arasında çıkıp yemek yemeden sadece bunlardan hangisi varsa izleyip geri dönerdim :)
    (bkz: megas xlr)
    (bkz: ben10)
    (bkz: sincap çocuk)
    (bkz: gumball)
    (bkz: adventure time)
    (bkz: sürekli dizi)
    (bkz: johhny bravo)
    (bkz: samuray jack)
    (bkz: kamp lazlo)
    (bkz: flap jack)
hesabın var mı? giriş yap