• fm 2007'de binbir zorlukla werder bremen'imizin* kadroya kattigim oyuncu. gol bonusu, asist bonusu, araba, kari, kiz.. istekleri bitmiyor herifin. tam anla$ma sagladik, imzayi attiktan sonra werder bremen bayragini "muck muck.." diye öperken fotosunu cektim ve derin bir nefes aldım. binbir zorlukla renklerimize bagladigimiz bu adamın bayragi öperkenki fotosunu evimin başköşesinde saklarim hala.
  • arsenal'e dönüş dedikoduları ayyuka çıkmış olan futbolcu. yalnız, independent'a göre, buy back clause -yani geri satın alma fesih bedeli- £3,5 milyon, yani €4,35 milyonmuş. ha tabii, ama oyuncunun ederi bence de €20 milyondan başlar.

edit: dünya kupası kadrosunda bulunmama nedeni, john smith'ten aldığım bilgiye göre, dünya kupası'nda oynayacak mental yapıya sahip olmadığını düşünmesiymiş, bunu yetkililere şubatta bildirmiş. rahatsız herif.
  • arsenal'de oynayıp da şu ülkede iş yapamayacak hiç bir oyuncu yoktur. bu adama geçen yıl 5 milyon euro verip almayanlar utansın. 25 yaşında daha bu adam. aslında türkiyede futbol direktörlerinin yapacağı ilk iş arsenal o sene kimi satıyor bunu takip etmek olmalı.
  • neden meksika'nın dünya kupası kadrosunda olmadığını merak ettiğim yetenekli futbolcu.

taş gibi oynayan meksika milli takımında kesinlikle iş yapardı.
  • arsenal'ın 3,5 milyon euroluk geri dönme maddesini kullanarak tekrardan kadrosuna kattığı meksikalı futbolcu.

real sociedad'da çok başarılı iki sezon geçiren ve kendisini geliştiren vela önümüzde ki sezon wenger'den çokca fırsat bulacaktır.
  • meksika futbol federasyonuna, "2014 dünya kupasında forma giymek istemiyorum" diyerek şaşırtmış futbolcu. millet dünya kupası için kastırırken, kendisi tam tersi bir düşünce içerisindedir.
  • kendisi bugün mls de harika bir gol attığı için trend olmuş futbolcu.

golü görmek isteyenler için link

https://youtu.be/3-z9mpafdwc
  • 3-1 geriye dustukleri macta 4 tane sallayarak takimini celta vigo karsisinda one gecirmis futbolcu.
  • dün karşılaştıkları san jose earthquakes ağlarına muhteşem bir gol bırakmış olan 30 yaşındaki meksikalı futbolcu.

* https://streamable.com/elfe1

böylelikle bu sezon çıktığı 5 karşılaşmada 6 gol 3 asiste ulaşmış oldu.
  • çok etkili bir oyuncu oldu sociedad ta. üzerine koya koya ilerliyor.
hesabın var mı? giriş yap