• 5 seneye kült olacak ve gülmek için tekrar tekrar izlenecek muhteşem film. özellikle (bkz: tom hardy)’nin altın tommy gun taşıyan (bkz: bugs bunny)’i canlandırması harika bir detay olarak sinema tarihine geçmiştir.
  • bak demişler gençliğinde amerikayı titrettin ama en sonunda altına sıçan delirmiş bir ihtiyar oldun.
  • vasat film. slyvester'ın da toy zamanları...
  • fragmanı düştü:

https://youtu.be/ulw3qrj1rx8
  • tom hardy'nin tum filmlerini izledim, en sevdigim aktorlerin basinda gelir. al capone ise bugune kadar sayisiz kult filme konu olmus, bir o kadar daha film cekilse hikayesi bitmeyecek bir adam. bu ikiliyi bulusturup nasil bu kadar kotu bir film cektiler anlamak mumkun degil.
    film icin yapilan yorumlari okudugumda 'o kadar da degildir' demistim. ama insafli yorumlarmis, o kadar bile degil, rezalet bir film.
    en basta makyaj. bu kadar mi siritir. emin olmak icin al capone'un son gunlerinin fotograflarina baktim, arkadas en basinda sac rengi bile uymuyor. tom hardy sesini cuk diye oturtmus kisisel yetenekleriyle ama diger her sey tam bir fiyasko, buyuk hayalkirikligi yasadim.
  • youtube'ye bile düşmüş filmdir. büyük ihtimal hayal kırıklığı bir film. tom hardy'e yazık. çok yetenekli bir adam, böyle harcamaması lazım kendini.

edit: izledim. bombok bir film. tom hardy al capone'yi oynayacak ve film boktan olacak deseler inanmazdım. aşırı kötü göz kanatan makyaj, bomboş bir senaryo ve tek mekan. aslında konu güzel, iş yapardı iyi bir senaryoyla ama becerememişler. daha önce yazdığım gibi tom hardy'e yazık. adam çok yetenekli. filmde capone aynaya bakarken birkaç saniyeliğine gençliğini görüyor:

link

keşke flashbackle eski günlerini de görseydik. izlemeyin ya da benim gibi tom hardy'i çok seviyorsanız izleyin. 10/4
  • bak kardeş bu serinin ikinci filmi olarak çekilecek bir film, şaka değil cidden sıçıp sıvamışlar filmde, öyle güzel hikayelerin sahnelerin diyalogların çekilebileceği konu var elinizde, adamın en heyecansız en dandik zamanlarını çekiyorsunuz, filmde tom hardy o kadar yalnız ki diyalog kuracak adam yok, paranın yerini öğrenmeye çalışmaları bile bir sahneden ibaret bugüne kadar hiçbir filmi acımasızca eleştirmedim ama çok boktan bir film, tomun ağzından kelime çıkacak diye ıkına ıkına izledim filmi,
  • (bkz: ne izledim lan ben dedirten filmler)

boşa giden vakit. boş vaktiniz varsa da izlemenizi tavsiye etmem. bomboş bir film. boş demiş miydim?
  • fonse’nin gencligini, yedigi boklari izlerim diye baslayip bi sikim izleyemedigimiz bir film olmus.
    al capone’un hapisten cikip olumune kadar olan, altina sictigi 1 seneyi izlettirdiler amk.
    biraz daha the untouchables izliyim de kendime geliyim.
    izlemeyin izlettirmeyin, puanim 10 uzerinden yarrrraaakkk gibi.
  • türkçe altyazılı fragmanı düşmüş.

tom hardy'deki makyaj çok göze batıyor. ışıkta fena patlıyor, neredeyse kimyasalları seçiyorsun. diğer problem ise oyuncu makyajla al capone'dan çok marlon brando'ya benzetilmiş. makyaj her türlü başarısız, izlerken konsantrasyon düşürüyor.
hesabın var mı? giriş yap