• 1.5 aydır kimseye belli etmeden işine gücüne hastalığı ve tedavisine rağmen gitmiş güçlü kadın. en sevdiğim türk kadın oyunculardan biri. bu değen nazar da geçecek ve gidecek o güzel enerjinle ve gücünle. umarım biran evvel iyileşecek ve biz de güzel haberlerini yazmak için geleceğiz buraya.
  • bu ülkede inanılmaz iyi oyuncular var. hep bu insanlar dünyalı olsalardı ne yapardı diye düşünüyorum. bu kadın bir yabancı yapımda karşımıza çıksaydı... dünyanın iyi senaryolarından birini eline aldığında daha okuma provasından sarsardı ortalığı. bu kadın kadar rollerini içselleştiren ne versen başka boyayabilen çok az kadın oyuncu var. hayran olmamak mümkün değil. derisinin altına işliyor roller adeta. oynadığı rol yan rolse başrolleri taçlandırıyor. oyunculuk tahterevalli gibi karşında canan ergüder varsa serenay sarıkaya da kıvanç tatlıtuğ da başka bakıyor. of canan of. lav
  • hayatinda max arka sokaklar izleyenler tiyatronun onunden gecip siktir et ya sinemaya gidelim diyenler gelmis burda kadinin oyunculugunu elestiriyor yetmiyor bi de yerin dibine sokuyor ben de hayretle izliyorum. acip bakin bakalim canan erguder kimdir egitim hayati nedir nerelerde hangi karakterleri canlndirmistir. cok zor degil tinder tiktok instagrami 5 dakikaligina kapatip bakin bakalim. sonra tiyatrosunu izleyin sonra gelip yorum yapin. her karaktere ayri ayri calismis ayri ayri karakterler yaratmistir tek duze oynamamistir hic birini. behzat c ile zirveye ulasmis ferisle de cok ii is cikarmistir. ogrencisi olmak isteyecegim uc bes kisiden biridir net
  • sene 1993 sanırım. boğaziçi üniversitesinde sıkıcı bir günde aylak aylak çimlerde yatıyoruz bir arkadaşla. sarışın çıtı pıtı bir kız geldi yanımıza. üzerinde siyah bir gece elbisesi, belli ki sahne kıyafeti. biz 18 yaşında olsak o da 16-17 yaşındaydı tahmin ederim. üsküdar amerikan koleji olarak ofb'de oyun sergileyeceklerini bilet alıp gelirsek mutlu olacağını söyledi. broadway tarzı bir müzikaldi sanırım. gittik nasıl olsa başka bir işimiz yok diye. tüm oyun boyunca gözümüzü alamadık mrs. daisy rolündeki bu güzel kızdan. oyun sonunda gidip muhabbeti ilerletmeyi kafaya koyduk haliyle. selam faslı vs derken, canan mikrofonu alıp o zamanlar rektör olan babası üstün ergüder'e tesekkur konusması yapınca olay yerinden hızla uzaklaşmaya karar verdik. rektörün kızına asılıyor pozisyonunda olmak nedense korkuttu bizi. çocukluk işte.
    geçen gün televizyonda gördüm kendisini, dedim bir yerden tanıyorum ama nereden? sonra sözlükte gözüme çarptı, okuyunca anladım ki o zamanlardan yuttugu sahne tozunu hayat biçimi haline getirmiş.
    o zamanlar güzeldi, şimdi daha güzel.
  • ben atlattım sen de atlatacaksın. güçlü olan o musibet değil biziz. şimdiden geldi ve geçti...
  • efsane memeleri olan süper oyuncu.
  • inanilmaz karizmatik ve seksi bir kadin. dudaklarini sisirerek seksi olmaya calisan yeni yetme oyuncularin alayini donunda sallar. ve bunu saglayan sadece beyaz teni, delici bakislari degildir. yetenegi, icinde gizlenen farkli kadin karakterleri ve ruhudur.
  • daha önce söylendi mi bilmiyorum.

(bkz: karizmatik kadın) diye bir şey varsa eğer bu kesinlikle kendisidir.

güzellik kriterlerime uymuyor ama fakat o nasıl bir karizmadır? o nasıl bir endam, o nasıl bir yürüyüş, o nasıl bir bakış? ya konuşması bir kadının konuşması ancak bu kadar karizmatik olabilir. televizyonda her gördüğümde kendisini ağzım açık izliyorum. ve ayrıca şahane bir oyuncu.

erkek olsam kesinlikle aşık olurdum.
  • muhteşem güzellikte asil bir kadın ve muhteşem oyuncu.

rollerinin tam olrak hakkını vermektedir. bu sabah şeffaf odanın konuklarından biriydi. yurt dışında oyunculuk eğitimi almış. gerçekten oyuncu olarak yaratılmış bir kadın.

daha çok değerinin bilinmesi gereken oyunculardan. tuba büyüküstün yerine bu kadın ön plana çıkarılsa keşke ama her zaman istediklerimiz olmuyor bu ülkede.
  • behzat ç seni kalbime gordum filminde soyunmaksizin, turk sinema tarihinin en seksi sahnelerinden birine imza atmis kadin. daha once de dizide bir sarhos oynayip, agzimizi acik birakmisligi vardi.

enteresan bir aurasi var vesselam..
hesabın var mı? giriş yap