• bizde beyinsiz damat ailesi istemiyoruz şeklinde restleşilesi durum. ayrıca bu aralar çok rastlamadığım durumdur. tek maaşla gecinmenin zorluğu malum. öğretmen gelin candır diyerekten okul kapılarını aşindıran tiiyzeler türedi.
  • gelinin şahsı hesabına 5 milyon dolar yatırıp kızın hayatını garantiye alabiliyorlarsa bence olumlu bir istek.

ha ama kız çalışmasın kariyerini bitirsin, oğlumun elime muhtaç olsun, eşek gibi evli kalmaya mecbur kalsın diyorsanız.

siktirin gidin amına koduklarım.
  • zengin olmalı dediğim ailedir.
  • oksijen isfarına sebebiyet veren ailedir. ama destekliyorum kendilerini. sakın çalışan gelin bulmasınlar çocuklarına.
    mazallah çalışan kendi ayakları üzerinde duran kadın yarın anlaşamazsa boşanmak falan ister. kaderim buymuş diyerek sevmediği adamla kalıp sevmediği adamın ailesine hizmet etmeyi kabul etmez. bunu gurur meselesi haline getiren mal ailenin mal oğlu da önce işi dayakla çözmeye kalkar baktı olmuyor kadın vazgeçmiyor sıkar gırtlağını kadının ya da 10 yerinden bıçaklayıp öldürür. çeker bir takım elbise çıkar mahkeme karşısına namusumu temizledim hakim bey der. taş çatlasın 3-5 sene yatar çıkar. bu mallar da eldivenle sevilmeyecek evlatları ne kadar da güzel temizledi namusunu diyerek mal oğullarıyla gurur duymaya devam ederler. kadın öldüğüyle kalır. sakın sokmayın lan çalışan kadın ailenize. hatta hiç kadın sokmayın ailenize. o aile devam etmeyi hak etmiyor. azalarak yok olun.
  • ulan çıkmadı ki karşıma şöyle bir aile basayım oğullarına nikahı.
    sonra sabahtan akşama kadar müge anlı senin ibs benim takılırdım anasını satiyim.

aradığım ailedir.
    tanıyan bilen varsa oğullarına talibim.

zorunlu edit: arkadaşlar amme hizmeti yapıyor ve ibs' nin açılımını yazıyorum; işte benim stilim aq hiç mi gündüz kuşağı izlemediniz?
  • kendisini çalıştırmayacak koca arayan kızların sayısını düşününce neden eleştirildiğini anlamadığım damat ailesidir...

olayın eğitimle falan da alakası yok, eski arkadaşlarımdan okuyup mühendis, öğretmen falan olmuş, sonra da işi bırakmış çok tanıdığım var, çocuk yaptım, evde otururum diyorlar, hayatlarından da gayet mutlular...

böyle bir tercih olduğu sürece sonu gelmez bu rezilliğin...

çalışan kadın sadece para için çalışmaz, ülkesi için, gelecek için, daha güzel günler için çalışır... kendini eve hapseden ya da hapsettiren kadın ise önce kendisine, sonra ülkesine ve geleceğine ihanet eder...

kadınlar da çalışsın, kadınlar da başarsın, kadınlar da çocuk dışında bir şey yaratmış olsun ki gelecek daha güzel olsun...

çocuk doğurmak iş değil, doğanın kanunu, kaçınılmaz bir şey... kendini bununla sınırlayanlar ise kendi hapishanesinde ceza çekmekten başka bir şey yapmayan kişiler...
  • (bkz: delikanlılık)

ilgili tabirle övünen adam da ortadoğu zihniyetinde olduğundan rahatsızlık duymayacağı durumdur.
  • oglun trilyonlar kazanıyorsa eyvallah.
    kazanıyorsa git hizmetci tut kendine.
  • bunun çalışan damat istemeyiz diyen versiyonu varsa beni alsın dediğim aile. 187, sarışınım, göbekliyim. okumaktan bıktım, bana bakacaksa beni alsın o gelin.
  • fakir kız, zengin oğlan.
hesabın var mı? giriş yap