• instagram hesabına baktığınızda kendinizi ülkü ocağında zannedeceğiniz ama ne hikmetse çocuğunun florida’da doğmasını tercih etmiş, sözde kahraman, yeni türkiye ünlüsü :)
  • bu adam en azından gerçekten bir dövüşçü. acun keşke bir kıyak yapsa da bu arkadaşı turabi ile bir kapıştırsa.
  • dünyanın en fake nakavtı ile maç kazanan sporcu. zaten vasat bir sporcu olarak bilirdim kendisini, rakibiyle alay eden, konsantrasyonunu zaman zaman kaybedebilen bir sporcu görüntüsü çizerdi ringde. şampiyon felan olamaz hiç bir ciddi yarışmada.

fake nakavt : 11:45'te , 12:30'da ağır çekimi var direk belli oluyor zaten.
    https://www.youtube.com/watch?v=wf8i_cddwp4

sparring'de tekmesi dirseğime gelip, antremanı bırakan bir arkadaşım vardı. düşün yani . dirsek , kaval kemiğinden daha sağlamdır. kaval kemiğinizle vurmak isteyeceğiniz son yer, rakibin dizi, sonra da rakibin dirseğidir.

zaten maçı izlerken ilk raund'da, zenci herifin sparring yapar gibi vurduğu bariz belli. başta taktik yapıyo felan sandım iyi niyetle yaklaştım ama, nakavt skandalını görünce iş ortaya çıktı. lan beni kiralasaydınız daha gerçekçi nakavt olurdum. yarı fiyatına olurum valla.
  • survivor 2016'dan 500.000 lira para kazanan insan.

son videosunu izledim ve bu bana küfretmiş. tazminat davası açsam para alabilir miyim paraya ihtiyacım var.
  • sokakta "bu milletin amk" diyen dayıdan bir farkı yoktur. çok önemli bir insanmış da çok önemli bir demeç vermiş de gündem oluşmuş gibi modlara girmek de nedir? sanki abd, ülkeye nota verdi amk. adım adım takip eden hayranları düşünsün. sana ne, bana ne?
  • tipini eski survivor şampiyonlarından nihat altınkaya'ya benzettiğim insan. vücudu makine gibi sportif tartışmaya gerek yok. eğer karakteri de sağlamsa şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olur. ayrıca;
    https://www.instagram.com/avataratakan
  • oyun kazandıktan sonra yaptığı hareket bazılarına itici gelebilir ama bana çok komik geliyor...sırf o hareketi yapsın diye kazanmasını istiyorum...hatta bazen ben de evde kendi kendime yapıyorum asdfdsa ama onunki gibi olmuyor tabi...ayrıca benim survivor 2016 favorim kendisidir...kim ne derse desin adam tam bir survivor...bırak bir ıssız adaya kendi başına, git 50 sene sonra orada bulursun yine...
  • rakibini omzuna tekme atarak nakavt eden ilk kickboxçu.
  • kendisini severim fakat bu gece yaptığı maçta kesin bi şike var.

attığı tekme rakibinin dirseğine geldi ve çok da etkili bi tekme değildi. karşı tarafın havlu atmak için hiç bir sebebi yoktu resmen önceden ayarlanmış.

spora o kadar ara verdim ama hala daha dövüşebiliyorum reklamı yapmaya çalışılmış yakıştıramadım.
  • ayarlamalı maçlarıyla kendini rezil eden "oyuncu". yorumları kapatınca bu gerçekten kaçamıyorsun sevgili atakancım.
hesabın var mı? giriş yap