• spiderman'in venom ve carnage'den sonraki en ezeli düşmanı.

mary jane'e saplantılı aşık olan rapper.
  • kimse farketmemiş şu ana kadar ama mary jane adlı şarkısı miami yacine adlı abimizin kokaina şarkısından arak olan genç arkadşımız. ama güzel araklamış gayet catchy bir şarkı yapmış, helal olsun. yaşasın uyuşturucu !yaşasın alkol ! yaşasın illegal hayatlar!
  • mart jane sarkisini bir ara dinlemeyen yoktur. iste o sarkidan dolayi 4 yil hapis cezasi almis. sarki yaptigi icin 4 yil hapis cezasi almis.

herhangi bir siir ya da sarki yuzunden hapis yatan insanlar, oturdugu yerden yaptigi 15 saniyelik analizle bunlarin bir kismina iyi olmus diyen insanlar... gercekten yorucu bir hal aldi bu ulke.
  • kuzenimle görüştük bugün. kendi kendine mary jane mary jane deyip duruyor. sen ne diyon aq diye sordum. bu da şöyle fantastik bir konuşmaya sebep verdi.

-oha, mary jane ne bilmiyor musun?

+spider-man'in sevgilisi değil miydi?

- (system error)

dalga geçti ama ne yapayım yani. bizim bildiğimiz bir tane mary jane var *
  • narkotik şube tarafından gözaltına alınmış. bence çok bile sürdü.
  • mary jane adli sarkisindaki mary jane'i kiz arkadasi sananlar var girla hem de. catchy bir sarki olmus dilerim mary jane hep kiz sanarlar.
  • bugün beraat ettiğini açıklamıştır.

kesinleşmiş cezası var hapis yatacak diye yalandan gündem oluşturulmuş ne yazık ki.

mağduriyetin de dibini sıyırmasalar keşke. böyle yaptıkça haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz.
  • mary jane adlı şarkısındaki bu mary jane ot falanmış herhalde.
    işin garibi "burry soprano - mary jane" yabancı sandım hareketlidir herhalde diye gelişigüzel tıkladım. birden türkçe çıkınca şok oldum.

tanımam etmem ama bu şarkısını baya beğendim.
  • harmanım içmedim 10 yıldır bu durum beni mahvedecek.
  • son günlerde dilime adeta yapışan marry jane adlı şarkının sahibi başarılı bir trapper.
hesabın var mı? giriş yap