• allah aşkına şu kulübü zemzemle yıkayın ya. yeter artık aq ya
  • 31.5 yasinda, sozlesmesinin bitimine 1.5 sene var, piyasa bedeli 6 milyon euro. sahsi tahminim bonservisini 4-5 civarina birakirlar.

mantikli is mi? miguel crespo'nun 2.5 milyon euro'ya geldigi yerde 32 yasinda adama 5 milyon euro vermem icin beni baya sert sekilde sikmeleri lazim. ama dun de bir entry yazdim konu ile ilgili, jorge jesus buraya oyuncu yetistirmeye, cocuk bakiciligi yapmaya degil, 1 senede olabilecek en kestirme sekilde basariya ulasip kupalar kazanmaya geldi. sen de bu sene basaridan baska bir amaca odaklanmiyorsan "eger istiyorsa" alacaksin, baska yolu yok. basari odakli hocalar getirmenin de bir maliyeti var.
  • bu sene jj'nin isteklerine en ufak itiraz etmeyeceğim. adam dünyanın en üst seviye teknik adamlarından birisi. bariz bir şekilde kötü gidene kadar her tercihine vardır bir bildiği düsturu ile yaklaşırım. o yüzden destekliyorum bu transferi
  • jesus'un vardır bir bildiği modundan çıkmak lazım, portekiz-brezilya tayfayı bize kitlemeye başladılar, şahsen vitor bu konuda daha güven veriyordu, mls'den rossi, çin'den kim, portekiz'den crespo gibi isimleri çekti. jesus dedemiz ise sadece brezilya-portekiz ilerliyor, benim içime sinmeyen şeyler var ki bu transfer de onlardan biri olacaktı, sakatlık umarım ciddi değildir ancak transferine dikkat etmek lazım.
  • oyuncuya geçmiş olsun, ben bir fenerli olarak ilk defa şansımız yaver gitti diyorum, lan o adam gelir ilk idmanda ayağını eline alırdı normalde,
    içinizde hala şükretmesini bilmeyen hayvanlar var.
  • fenerbahçeli olarak gene maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor.
    (bkz: 2006 yılında başlayan allah fenerbahçe gerginliği)
  • 90 doğumlu yani 32 yaşında imiş, bu yaşta hem sakatlık riski hem de form olarak devamlılığı soru işareti. uzun süreli sakatlandıysa allah tarafından fener'e bir uyarı bile olabilir. mevki ve meziyetleri bakımından da çok ihtiyacımız olan bir transfer gibi de görünmüyor.
  • bu adamın kanatta yapabileceğinin aynısını valencia da yapar diye düşünüyorum. valencia yi hep forvet olarak görüyoruz ama kanat olarak geldiğini, golcülerden verim alınamayınca o mevkide kullanıldığını unutmamak gerekir.
  • asla almamamiz gerektigini belirttigim, oynadigi son macta sakatlik gecirerek belki de artik almaktan vazgecmis oldugumuz top kosturucu.
  • 10-12 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan futbolcu. 31 yaşında (6 ay sonra 32) olduğunu da düşünecek olursak artık futbola dönmesi, en azından eski performansına dönmesi zor görünüyor. fenerbahçe'nin ilgilenmesinin ardından sakatlanması ise fenerbahçe açısından bir şanssızlık mıdır yoksa şans mıdır tartışılır. ama şöyle bir gerçek var ki bu sakatlığı fenerbahçe'ye imza attıktan sonra antrenmanda veya sahaya çıktığı ilk maçta yaşasaydı çok daha kötü olurdu.
hesabın var mı? giriş yap