• 90 doğumlu brezilyalı sağ kanat/santrfor. santos'ta oynuyor. arada 1 sezonluk bir wolfsburg macerası da var.
  • ınternacional ile oynanan maçta, saatte 38 km hıza ulaştığı söylenen futbolcu.
  • geçen sezon brezilya ligi'nde 21 gol atmış.

fenerbahçe'nin aradığı bir golcü. vedat ile ikili olurlar.
  • adı fenerbahçe ile geçiyor, umarım bi yolunu bulur getiririz. flamengo'dan adam getirmek artık kolay değil yada brezilya'dan. ama bu arkadaşı fm' de hep alırdım, bütün sezon yedek çıkıp 15 gol 10 asist gibi rakamlara ulaşırdı.
    lig için çok uyumlu pırpır ve dribblingci kanattır.
  • videolardan izlediğim kadarıyla:

sinirli, hırslı, yırtıcı, hızlı, kafa toplarında da etkili, yardırıcı bir yardımcı santraforumsu hücumcu.
  • sek topçudur.

jesus hocamızın özel isteğiymiş basına göre. yaşı 31 ancak bir wakaeme etkisi yapabilir.
  • fenerbahçenin asla ama asla almamasi gereken savruk, topla iliskisi kötü futbolcu.
    garry rodrigues ne kadar faydali olduysa bu arkadas da ancak o kadar fayda saglar.
  • bu sene jj'nin isteklerine en ufak itiraz etmeyeceğim. adam dünyanın en üst seviye teknik adamlarından birisi. bariz bir şekilde kötü gidene kadar her tercihine vardır bir bildiği düsturu ile yaklaşırım. o yüzden destekliyorum bu transferi
  • keşke gabibol ile beraber ikisini paket yapıp alsak.
  • jj nin kuzeniyle ya da kuzeninin cocuguyla evlidir diye hatırlıyorum,ilk avrupa macerasında gol veya asist yapamamıştır wolsburg da anlaşılan jesus soguse başladı , seneye kalmadan tazminatı da alır emeklilik ikramiyesi niyetine ve çeker gider.
hesabın var mı? giriş yap