• kesinlikle glen davis'ten daha potansiyelli olan oyuncu. boston takım ruhu falan güzeldi, orlando'da ortaya çıkar foyası. aynı boston takımında leon powe da çok iş yapmıştı mesela. dallas'dan beri takip ettiğim bi oyuncu olarak kesinlikle şunu söyleyebilirim ki kafakafaya bir takasta boston kârlı çıkacaktır.
  • bugün bi doping kontrolüne girmesi gereken. 76ers karşısında 3. çeyrek skoru: bass 18-16 76ers
    25 sayısı var, boston celticsin en skoreri an itibariyle ve savunmada da çok gayretli ve etkili.
  • glen davis ve von wafer karşılığında boston celtics'in yolunu tutmuş potansiyelli oyuncu. bana göre de bu takastan karlı çıkan celtics olmuştur.
  • gerçeğin aksine bilgisayar oyunlarında çok paylaşımcı, bileği yumuşak, oyun zekası yüksek tam bir takım oyuncusudur. rotasyonda verdiğim dakikaları arttıra arttıra ilk beşteki değişmez oyuncum olmuştur.

bu da böyle bir anımdır.
  • big baby ile kafa kafaya takas ediliyorsa orlando için daha karlı bir takas olur.
  • new orleans macinda 13'te 4'le oynamasini gectim her topu ezmesiyle cok guzel kufurler yedi benden. ite kaka giden aracta dibine kadar cekili el freni gibiydi. severim kendisini aslen ama yani ne bileyim, glen davis sonrasi hic cekici gelmiyor oyunu.
    off, boston bu sene kanser etmeye tam gaz devam edecek zaten ona suphe yok. bir de boyle kucuk dunyalari ben yarattima soyunan oyuncular olursa sigarayi birakmis beni tekrardan sigaraya baslatirlar.
  • 1985 doğumlu nba oyuncusu 2005 yılında new orleans hornets tarafından ikinci tur 3. sıradan draft edilmiştir, bu sezon* new orleans hornets takımında yer almaktadır..
  • kesin pas vermemeye yemin etmiş bu adam. ulan her eline gelen topu şut atacaksın ya da o topla potaya gideceksin diye şart yok. uzunlar şutörleri de beslemelidir ki iyi oyuncu olsun. ha savunmana, hırsına diyeceğimiz bir şey yok ama arada bir bak etrafına redick, jay.rich, hido var mı diye.
  • boynundan omuz başına 45 derecelik bir açıyla ulaşılabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap