• bolu'da bir dinlenme tesisinin market rafında gördüğünüzde "ahaha, bu ne lan, bolu firması diye bolçi, hahaha" diye dalga geçersiniz önce..kazayla aldığınız zaman anlarsınız gerçeği çünkü gerçekten süper ürünleri vardır. bölgesinde de çok ünlüdür. kaliteli markadır..fiyatları da öyle çok ucuz değildir bazen..ülkenin güzel markalarından, daha doğrusu güzel iş çıkaran markalarındandır.. yayılsın, ülke kazansın. yıllar yılı elin gavurunun çikolata markalarına döktük parayı..biraz da türkün cebi dolsun..yürü be bolçi..
  • bolu dağ fındığı, çikolata ve krokantın birleşimi inanılmaz lezzet. krokan ve fındıkla sorunu olmayanlarda bağımlılık yaratabilir.
  • daha karizmatik bir marka ve konseptle piyasaya sürülse hediyelik çikolata piyasasının dumanını attırabilecek çikolata markasıdır. bayramlarda, kız istemeye giderken, misafirliğe giderken neden bolçi götürülmesin ki. ama bu isimle olmaz. bu isimle sadece mola tesislerinde satılabilir.
  • ben ki kırk yılda bir aklına çikolata gelen bir insanım, hatta evde yıllarca durup da tarihi geçmiştir ulen artık deyip ancak çöpe atarım, ama bu bolçi apayrı bir şey. tüketimi saniyeler sürüyor.
  • bolçi'nin beyoğlu çikolatası yeryüzündeki en güzel antep fıstıklı çikolatadır. resmen yerken insanı nirvana’ya ulaştırır.
  • ekşi sözlükte bolçi bahsi açılmışsa birileri yola çıkmış demektir. hayırlı yolculuklar.
  • antep fıstıklısı çok lezizdir. hele ki beyaz çikolatalı - antep fıstıklısı tadından yenmez.
  • sadece bolu ve çevresinde satılması haksızlık olan çikolata. ciddi ciddi bolçi'nin ankara bayiliğini almayı düşünüyorum.
  • ankara istanbul arası ilişkiler üzerinde etki sahibi olan fındıklı çikolatalardır*..
  • bu çikolatayı kesinlikle bolu'dan almak gerek, benim ilk aldığım yer ankara'da bi avm'de satılan alalade bir dükkandı. ve aldığım çikolata çok ama çok kötüydü zaten yiyemeden de atmıştım. meğerse yerinden alındığında görüyorum ki abartıldığının çok daha ötesinde bir tadı var. olur da alır ama beğenmezseniz, emin olun elinizdeki ürün aylarca belki yıllarca vitrinde beklemiş bayatlamış olandır. çünkü bunu beğenmeyen bir insan evladı düşünemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap