• (bkz: atlayamadı)
  • boğa zköprüsü'nün polis imdat numarasını aramamı sağlayan yazardır. ne yapıyorsun kardeşim ...

edit : sayende 155'le tanışmış oldum. inşallah yakalarlar seni 2 kolundan da tutunursun hayata
  • eşşek şakası yaptığına inanmak istediğim yazar. doğru söylediği ihtimalini göz önüne alınarak tanıyan, telefonunu bilen, yakınlarına ulaşabilecek birileri varsa hiç zaman kaybetmesinler. son zamanlarda yazdığı entry'lerden anlaşıldığına göre psikolojik tedavi görüyor ve bazı ilaçlar kullanıyor. bu ilaçlar intihar eğilimini artırabilir. bu nedenle ciddiye almakta yarar var. buraya abuk subuk şeyler yazmayın, yapamaz falan diyerek adamı ciddiye almadığınızı gösterip yapmayacaksa bile yapmasını sağlamayın.
  • fake olma ihtimali % 99 olsa bile önlem alınmalı... bi ' insanın % 1 ihtimalle de olsa ölecek olması, insanların canını aynı düşük oranda yakmıyor maalesef... tanıyan varsa engellesin...
  • intihar fikri olmasa yaşamak katlanılır gibi olmazdı. o yüzden yaşıyoruz zaten, yoksa hepimiz çoktan intihar etmiştik. en azından bu gücün elinde olduğunu bilmesi gereken yazardır.

"sadece, canım isteyince ölmek elimde olduğu için yaşıyorum: intihar fikri olmasa, kendimi çoktan öldürmüş olurdum." emil michel cioran
  • gerçekten intihar edecekse boğaz köprüsünden atlamayacaktır.. kurtarırlar belki diye böyle bi yönteme başvurduysa amacına ulaşacak gibi görünüyor. umarım ilk tahminim doğru çıkmaz.
  • son zamanlarda çok yalnız kaldığını düşündüğüm yazar.sanırım bir çıkış yolu arıyor.burdan kendisine 'metin' olmasını diliyorum.
  • ne sıkıntısı varsa şu ana kadar geçirdiği tedavilerden farklı bir şekilde çözmeye talip olduğum yazardır.. yeter ki 1 hafta versin.. başarısızlık halinde beraber atlamaya razıyım..
  • lan oğlum mevzuya "atlayacak olan adam atlar, reklam etmez" mantığıyla yaklaşırken, gökdelenin tepesine çıkmış adama "atla ulan atla" diyor olma ihtimalinizi düşündünüz mü? ne çok biliyorsunuz arkadaş... evet dikkat çekme çabası içinde olma ihtimali çok yüksek de ya değilse?

akşama tv'de, intihar eden birinin haberini izleseniz suç ortaklığınızı hangi vicdana sığdıracaksınız?

(bkz: intihara azmettirme)
  • (bkz: intihar/@meth)
hesabın var mı? giriş yap