• 1.5 olanı için konuşursak, önden çekişli ve zf'i olmayan bir bmw. çakma bmw. verilen paraya yazık, 270 bin tl.

2.0 dizel olanı hem xdrive hem de zf'le geliyor. valla 1.5'le aralarında yaklaşık 100 bin tl varmış. illaki x2 alacağım desem gözümü karartıp 2.0 alırım. götümüze ha 270 bin girmiş ha 370 bin. en azından gerçek bmw'ye binerim.
  • bunu beğenmeyen asansördeki dedelere eşlik etsin dediğim harikulade arabadır.
  • m4'ten tanıdığımız yeşil gibi sarı cırt rengiyle nerede karşılaşsam mutlaka inceliyorum. arka sütun üstündeki iddialı logo, genel akıcı çizgiler falan mükemmel görünen bir araba demek üzereyken.. o hayvan gibi geride ön tekerler bütün olayı bozuyor.

bmw'nin ön tekerleri neredeyse farlara yapışacak gibidir. kendine özgü sportif bir hava verir, bmw'nin ikonlaşmış yan tasarımının parçasıdır. almışlar ön tekerleri neredeyse sürücünün ayaklarının altına koymuşlar. olmamış.

x2'ye bakıp tam hastası olacakken bir şeyler eksik kalıyorsa nedeni bu tekerler olabilir.

(bir de önden çekişli bmw mi olur lan, neden yapıyorlarsa böyle marka algısını bozacak hareketleri?)
  • ülkemizde;

- 1,5 lt. benzinli 140 ps'lik motor ile (sdrive 18i) 233.500 tl'den,
    - 2,0 lt. dizel 190 ps'lik motor ve 4 tekerlekten çekiş ile (xdrive 20d) 335.800 tl'den

başlayan fiyatlarla satılmakta olan otomobil.
  • tasarım açısından ben beğendim. bmw x4 ve bmw x6 'ın iri yapılarını bozan kambur bir görüntüsüyle beğenmemekteyim, bmw x1 de bana çok basit geliyor. yani şu an bmw'nin üretim bantındaki cipler arasında beğendiklerim bmw x3 ve bmw x5.

bmw x2 ise, bana iri olmayan sportif görüntüsüyle son derece sempatik geldi. dizayn açısından en direk rakibi de range rover evoque gibi duruyor. şu an motor seçenekleri açıklanmamış durumda, bakalım yeni bir motor koyulacak mı bu araca.
  • bugun sahip oldugum araba.

xdrive28i sports activity, 228 beygir , 258 lb-ft tork. 2.0 litre motor cift turbo.

ılk gozlemlerime gelirsek ivmelenmesi beklemedigim olcude iyi cikti. belki 0.25 snlik bir lag var cift turbo oldugundan dolayi ama o.25 sn den sonra ucak kalkarken yasadiginiz hissi yasiyorsunuz.

yuksek paket sectim ve bir suru degisik ozellik ile geldi. heads up display daha once gormedigim bir seydi ama baya kullanisli geldi. ozellikle muzik degistirirken cok kullanisli. ama alismak biraz zaman aldi.

diger hosuma giden sey ise arac isi isiklandirma. renkleri secebiliyorsunuz.

x1 e gore arka yolcu kismi daha basik. ozellikle dikiz aynasindan baktiginizda gorus alani baya dar diger araclara gore.

ılk gozlemlerim bunlar. suv kadar buyuk olmayan ama sedan gibi de olmayan arac bakiyordum ve tam benim istedigim olculerde, benim yasamima hitap eden bir arac olarak karsima cikti. eger 2 cocugunuz varsa size pek uygun olmayabilir.

fiyati: 41 bin dolar
    yer: amerika
    yil:2021
  • a serisinin kalıplı hali gla'yı mantıklı bulmak için 1.16'nın kalıplı haline benzetilen araç.
  • bu arabadan bende olsa ve birisi sorsa modelini, yemin ediyorum iksiki demeye dilim varmaz. *

tanım: bmw'nin tatlı bir suv modeli.
  • yeni kasası premium honda suv gibi olmuş.

bok gibi tasarım.
  • bmw 2 kasanın tasarımını belli ki yapamıyor, ön yüzü x1'den apartma ve güzel görünse de 2 grancoupe'nin garabet arkasından sonra bunun da arka tasarımı korkunç olmuş, halbuki x1 ne güzeldi. bu kıçına fil oturmuş suv yapma işini yapamıyor bmw
hesabın var mı? giriş yap