• bmw'nin şu ana kadar ürettiği en iyi arabası olan e46'nın reenkarnasyonudur.

ağırlık dağılımı 50-50

boyutlar hemen hemen aynı

e46 m3 ile m235i'nin benzerlikleri ise oldukça düşündürücü (bkz: ask google)

önden çekiş bir cla ile kıyaslamak kişinin ne arabadan ne de bmw'den anladığının kanıtıdır.

toplum olarak pek bilmeyiz ama:

(bkz: do not judge a book by its cover)
  • özel üniversite okuyan berke can ve pelin su türevleri tarafından şiddetle beklenen bir model olmuş. biliyorum oradasınız ve pusuya yattınız.

bu arada 2 serisi cabrio’nun türkiye anahtar teslim fiyatı 122.300 tl. bu fiyata cabrio. hmm.
  • olur da cabriosu çıkarsa tam bir roadster olacak arabadır. lan o ne şirin şey öyle. okuyor mu acaba...
  • önden çekişli, çift kavrama şanzımanlı, bmw mekaniklerine sahip olmayan mevcut kasa tam bir facia ve hayal kırıklığı olunca, arkadan itişli, zf8 şanzımanlı gerçek bir bmw olan coupe'sini tanıtmışlar. fena durmuyor.

görsel
  • cabrio modelinin ilk fotoğrafları internette geziyor. malesef bez tavanlı olacak. benim için bmw 2 serisi bitmiştir bir daha da gelmem borusana. (şaka lan param yok)

http://www.autoexpress.co.uk/…ble-spied-undisguised
  • bende e30 ruhuna geri dönüş hissiyatı yaratan araç. para olsa düşünmeden m235i alınır.
  • coupe versiyonu; 1,5 lt. 136 ps'lik motor ile (218i) ülkemize ithal edilmeye başlanan otomobil.

başlangıç fiyatı da 106.000-tl civarında.
  • iki ay bekledikten sonra bir haftadır kavuştuğum, bindiğim, sevdiğim 220d coupe, full m pakket, 184 beygir arabamın üyesi olduğu seri.

esas kodu f22 olarak geçiyor, zira 2 serisi bir de panelvan modellerini barındırıyor, kafa karıştırabiliyor.

bmw'nin diğer modellerini pek beğenmemiş biri olarak ilk defa bir bmw modelini beğendim. daha önce mercedes ve audi'ler de kullanmış biri olarak bir de madem beğendim, bmw bineyim dedim. çok da iyi yapmışım.
  • yıllardır bmw fanı olarak almayı ciddi ciddi düşündüğüm üstün alman teknolojisi.

27 yaşında biri olarak (az da olsa genciz tabi) 120bin tlye ne alıyım vw cc mi?

hayır daha güzel bir genç arabası önerisi olan varsa o fiyata buyursun söylesin.

ayrıca şunu da söylemekte fayda var 218i'de de bulunan 1.5lt motor,türkiye için premium modeller arasındaki en başarılı * motor seçeneğidir.

param olsaydı gözüm kapalı 418i alırdım da...

edit:ben buna coupe yazmamışım tabi doğal olarak active tourier anlaşılmış.218i coupe bahsettiğim araç.
hesabın var mı? giriş yap