• 21 yaşında olduğunu öğrenince çok şaşırdığım, minumum 27 gösteren oyuncu.
  • yunus bulbul'e inanilmaz benzeyen oyuncu. ikisinin de iki adet got lobu var.
  • 1.78 boyu var, vucudu tas, yuzu de guzel, agzi biraz yamuk ama hafif bi kusur, hatta daha da hoslastiriyor sanki. tek kotu ozelligi bayagi yasli gosteriyor olmasi, hakkaten enn az 27 derim. hele dizide leighton meester in yaninda bayagi anne gibi yani.. ama asil bunlarda is var, yaslandikca genclesiyor boyle tipler, bakin gorursunuz butun hayati boyunca 27 gosterecek bu..
  • babası batı amerikalı, annesi ığdır leyleği olan uzun bacaklı oyuncu.
  • bazı fotoğraflarında hangisi götü hangisi memesi belli olmuyor ya. bi' insanın götüyle memelerinin benzemesi kadar sevimsiz bi' şey olamaz bence.
  • 2009 yılında bir kişi entryde “ yaşından büyük gösteriyor fakat hayatı boyunca hep 27 gösterecek” diyip tespitin kralını yapmıştır. şuan 34 yaşında fakat hala 26-27 gibi duruyor.
  • gerçekten çok güzel giyinen, bir karizması olan fakat kesinlikle çok güzel olmayan bir kadın. hayır anlayamıyorum neresi bu kadar güzel bu kadının? ismini duyunca aklıma gossip girl'deki ağzını yamulta yamulta konuşmaları geliyor. ha gülünce çok sempatik oluyor orası ayrı.
  • gülerken gözlerinin eğik çizgiler gibi olmasını, dişlerini, koca burnunu, çenesindeki kavisi, çok içten gülüşünü, makas kesiği olmayan dağınık saçlarını, çok zayıf olmamasını, audrey hepburn ya da şu bu öykünmesi olmayan rahat sokak stilini, zilyon liralık kıyafetleri eşofman çekip çıkmış gibi kasmadan taşıyışını çok beğendiğim, koccaman güzel bir insan. güzel insan.

böyle de çok tatlı olsa da, dalgalı saç kendisine çoook yakışıyor.

yok yüzü çirkinmiş bilmemne, böyle diyenin yüzellik anlayışı serçe burunlu fındık suratsa ben de şundan çok korkuyorum, laboratuvarda üretilmiş gibi.
  • sik kafali leonardo'nun ugruna bar rafaeli gibi bir tanricayi terk ettigi hatun..
hesabın var mı? giriş yap