• --- spoiler ---

morpheus? ne arıyorsun sen bu dizide?

--- spoiler ---
  • 4. sezona çok iyi bir başlangıç yapmış dizi.

sessiz bir şekilde efsane olma yolunda ilerliyor.
  • çok keyifli bir dizi.

en son izlediğim bölümünde amerikadaki polis şiddetini, siyahi çocukların gelecek kaygısını ortaya koymuştur ve bunu korkmadan yapmıştır.

tebrik ediyorum cesaretlerini.
  • bu sene sonbaharda yayınlanmaya başlayacak 8. sezonu son sezonu olacaktır. iptal edilmiştir.

spin-off dizileri için;

(bkz: mixed-ish)
    (bkz: grown-ish)
  • zenci komedisi olduğu için kaçırmadığım hemen ilk bölümü çıktığı gibi başladığım dizi.
    ilk bölümünden gayet hoşnut kalmıştım. bugün ikinci bölüm de malum ortamlara düşmüş bakalım nasıl.
  • anlatınca ne kadar komik olur bilmiyorum ama sabahtan beri bir espriye çok güldüm.

junior'ın bir arkadaşı yatıya kalacak ama annesi çok pimpirikli ve sürekli güvenlikle ilgili dre ve rainbow'a sorular soruyor. sonunda silahları olup olmadığını sordu ve dre silah olmamasına rağmen olduğunu söyledi.

rainbow: why would you lie to her about us having a gun?
    dre: ı don't know that woman. she might have been a part of the break-ins. white people stole our freedom, bow. you don't think they'll come in here and steal my xbox?

üfürüsü:
    rainbow: niye silahımız var diye yalan söyledin?
    dre: o kadını tanımıyorum. soygunlarla alakası olabilir. beyaz insanlar özgürlüğümüzü çaldılar bow. buraya gelip x-box’ımı çalmayacaklarımı mı düşünüyorsun?
  • son yılların en underrated dizisi gibi hissediyorum. her bölümde en az bir kere sesli seli gülüyorum. müthiş iş.
  • 2014-2015 sezonunun ilk yarısında başlayacak olan dizidir. diğer hepsi için (bkz: 2014-2015 sezonu amerikan dizileri)

yaratıcı: kenya barris (the game, are we there yet?)

oyuncular: anthony anderson (guys with kids), tracee ellis ross (girlfriends), laurence fishburne (hannibal)

başlama tarihi: 24 eylül
  • 2. sezon 12. bölümde trump'ın seçimleri kazanması konusunu çok başarılı bir şekilde işlemiş olup aynı anda hem kızgınlığı hem de empatiyi çok başarılı bir şekilde vermiş, komikliğini de korumuştur.
  • disney plusta 3 sezonu var ne zaman gelcek devamı bilen var mı acaba?
hesabın var mı? giriş yap