• isteseniz de olamazsiniz zaten omurgasiz herifler diye isyan ettirmistir. sasirtmayan hashtag.*
  • galatasaraylı çapulcuların artık emin olduğu ultraslan karaktersizliğinin teyididir. bu yüzden bizi temsil etmekten çok uzaksınız.
  • bir gs'li olarak çarşı'nın bokunu yesinler dediğimdir. ultraslan'mış hadi len ordan.

orospuluk yapmasın kimse vallahi beşiktaş'lı olurum. yada oldum bile farkında değilim.
  • gs lı olmaktan utanç duymamıza neden olan bir durum!!! bırakalım mı napalım bu takımı acaba??
  • fanatik sayılmasam da bir galatasaraylı olarak hayatımın hiçbir döneminde ultraslan'ı desteklememiştim. ultras kültüründen zaten uzak olduğuna inandığım için.
    haliyle çarşı'yı da desteklememiştim hiç. ta ki van depreminde sempatimi kazanana kadar... bir vanlı olarak müteşekkirim. hatta 50 yıllık galatasaraylı babamın bu tutum karşısında bir beşiktaş taraftarı olmasına bile kızamadım.
    şimdi ise ben de bir çarşı taraftarıyım. (doğru tabir kullanmamış olabilirim.)
    galatasaraylı çarşılılardan selamlar. eminim ki yalnız değilim.
    özet olarak biz de ultraslan değiliz. biz çarşıyız.
  • yeni yeni dostluk ortamının sağlandığı şu günlerde galatasaray'ın sözde taraftar grubu tarafından başlatılan hastag.

1- galatasaraylı olarak beni temsil etmemektedir. çoğu galatasaray taraftarı bu gruptan rahatsızdır, özellikle de gezi parkı direnişi'nden sonra.

2- bu şahıslara bakarak, galatasaray'a ve galatasaray taraftarına laf sokmaya çalışanların da, ultraaslan kadar değeri yoktur.

3- ayrımcı, ayrıştırıcı, ırkçı, bölücü bu güzel topluluğu bölen her türlü slogandan uzak durulmalıdır.

4- bu işin partisi, takımı, dili, dini, ırkı kalmadı artık, birleşe birleşe kazanacağız.
  • yüzümü yere düşüren, utandiran şey. stadının da, kupası'nın da, şampiyonluğunun da amk. şeref, onur, haysiyet olmadan ne ise yarar?
  • zaten ülkede beni temsil edebilen bir parti yokken, üzerine bir de tuttuğum takımın da beni temsil edebilecek bir taraftar grubu olmadığını gördükten sonra ne yapayım. gidip arenayı mı işgal edeyim, floryaya çadır mı kurayım bilemedim. #çaredrogba
  • yaklaşık 2 saat önce bir arkadaşımla konuşurken "abi galatasaraylı olmakla her zaman gurur duydum ama hiçbir dönemde beşiktaş ve fener'e bu kadar özenmemiştim. ultraslan galatasaray'dan soğutuyor resmen" demiştim.

şimdi bunu gördüm. tüy diktiniz. tebrikler.
hesabın var mı? giriş yap