• sevgili tabanli cinsellik.
    sevgiline $oyle bir bakacaksin, kafanda cinselligi siyirip atacaksin, o'nun sende uyandirdigi cinsellik tabanli her $eyi bir kiyiya koyacaksin ve du$uneceksin...
    hala o'nu istiyor musun, yoksa siradan mi gelmeye ba$ladi?
    mutluluk buradadir.

cunku sahip oldukca en cabuk tukenen $ey cinselliktir. bu etkiyi 0 gorup degerlendireceksin sevgiliyi veya adayini. sakin unutma, bu senin cinsellige olan du$kunlugun, baki$ acin, aldigin zevkle alakali bir $ey degildir. yani olaya boyle bakmak hic bir zaman zararina olmaz, cinsellik faktorunu hafife almak olmaz. tersine ciddiye almak olur.

niye yazdim lan buraya ben bunlari?
    neyse gencler okur da 1 ki$inin kafasinda bile 1 soru i$areti kalirsa, verilen emek helaldir.
  • (bkz: göbek)
  • oyun oynarken para hilesiyle istediğin her şeyi yapıp sonra oyunu hiç açmamak gibi.
  • "the price of getting what you want, is getting what once you wanted."- sandman
  • bağdat'ı almaya çalışmak, bağdat'ın kendinden daha mı güzeldi ne!

demiş 4. murat.

ve özetin özetini yapmış, yüz yıllar önce.
  • aşkın asıl keyifli olan tarafının, aşık olunana kavuşma yolunda çekilen ızdırap olduğunu söylemiştir şair. elde ettikten sonrası karışık.

(bkz: fuzuli)
  • üstadın "bir insan için hayatta iki büyük trajedi vardır;birincisi çok fazla istediği birşeyi elde edememek ,ikincisi elde etmek" şeklinde özetlediği insan karakteristiği.(bkz: oscar wilde)
  • platonik aşklarda devamlı yasanan duygu... gunler, haftalar hatta yıllar boyu koşturursun peşinden bir gun elde edersin ama meğerse sen hayalındeki adama asık olmussun elde ettiğin platonik aşkının hayalindeki adamla yakından uzaktan alakası yok işte o zaman başlarsın herkese anlatmaya ;
    -ya ben ona asıktım ama şimdi elde edince çok soğudum(!)(bkz: platonik aşk)
  • kimilerinin aşk zannettiği olay*.
hesabın var mı? giriş yap