• kenan doğulu'nun en eğlenceli şarkılarından. sımsıkı sıkı sıkı sar beni'nin olduğu albümde, b yüzünün ikinci şarkısı. şarkının söz müziği yıldız tilbe'ye ait. yıldızcığım şarkıya aynı zamanda vokal desteği vermiş.
  • yanlış bir önerme. bilakis çocuk bile olabilir.
  • gülşen bulmuş gene tatlı bir eski şarkı. cover konusunda rakibi yok. güzel saf sesini ozlemisiz.

1995 yili kartal anadolu lisesi videosunda gorülecegi üzere gencler biliyormus o donem bu sarkiyi ezbere. ben nedense pek hatirlayamadim.
  • gülşen‘in döktürdüğü,
    söz müzik :kenan doğulu-yıldız tilbe’ye ait eğlenceli şarkı.
    ~
    yalnız ,şarkının youtube’daki yorumları yeni türkiye özeti gibi.
    şarkı güzel ama sözleri ayıp,
    şarkı güzel ama sözleri kötü örnek oluyor
    şarkı güzel ama sözleri günah işliyor...
    abi defolun gidin suudi arabistan’a orda güzel güzel yaşayın,hem kadın seside günah değil mi neden dinliyorsun bu kadar hassasiyet gösteriyorsan !!
    şarkı ulan bu şarkı, ne sana öğüt vermesi nede akıl vermesi gerekiyor.
    bu kadar mı kendini geliştirmedinde bir şarkı’nın seni yoldan çıkartacağını düşünüyorsun.
    kökünden kazınsın bu cahiliye devri. yaşanmamış sayalım.
  • bir kereden bir şey olmaz, ikinciden sonra hiç durmaz derler
  • bu şarkının asıl 5.5 albümünde öyle güzel bir versiyonu var ki pek bilinmez, kenan doğulu'nun az bilinen muhteşem şarkılarından biridir. özellikle "baştan çıkar o deli yüreğini ele inat" bölümü ile birlikte yükselen müzik çok güzel.

https://open.spotify.com/…ck/7qzaxzdgyi7cfbvfquz7n7
  • gülşen’in şıkır şıkır söylediği, patlamasını çok istediğim şarkı.
    imza: gülşenspor
  • aslında pek de matah olmayan,sıradan bir şarkıydı fakat kenan doğulu'nun 5.5 albümündeki canlı versiyonuyla bambaska bir havaya bürünmüş, lirik açıdan olmasa bile müzikal açıdan son derece başarılı, kenan doğulu şarkısı.
  • atasözü olmaya müsait müzikli ikna sözü.

(bkz: bir kereden hiç bir şey olmaz, iki kere verenin götü durmaz)
hesabın var mı? giriş yap