• bundan mesajlaşcağınıza cimer'den mesajlaşın aynı şey.
  • whatsapp'ın alternatifi olmaya çalışan, ama hiçbir zaman olamayacak uygulama. iki nedeni var. birincisi ait olduğu operatör ki siz ismini biliyorsunuz. ikincisi de türkiye'deki yönetim. yani her başı sıkışan, devlete sırtını dayayan bizim her şeyimize erişebilir. kesinlikle güvenmiyorum.
  • gözümde veri güvenligi sebebiyle whatsapp'tan kendisine geçmenin, demokrasi ve insan hakları yok diye türkiye'den göç edip iran islam cumhuriyetine yerleşmekle eşdeğer olduğu, gerçekleştirenlerin doğru bilgiye erişim, araştırma ve sorgulama konularında yetersiz, manipülasyona açık ortalama altı zekalılar olduğunu düşündüğüm turkcell tarafından geliştirilen yerli ve milli(?) bir mesajlaşma uygulaması.
  • bir mesajla gözünüzü silivri'de açma imkanı sunan yerli ve milli mesajlaşma uygulaması.
  • turkcell bunu okuyorsa eğer bu uygulamaya dair bir hediye daha istemiyorum yeter yahu kullanmayacağım uygulamanızı, dayatmayın şunu.
  • kullanmıyorum kullanmayacağım. malum partinin ilçe başkanının mesajlarımı okumasını istemiyorum.
  • keşfet bölümüne girip enflasyonla mücadele kanalını takip ettiğinizde hesabınıza yıl sonuna kadar her ay paketinizdeki internet kadar internet tanımlayan uygulama.
  • ulan elinize tarihi bir fırsat geçmiş siz hâlâ dolandırıcılık peşindesiniz.

indirdim doğrulama kodunu yarım saatte aldım neyse dedik yüklenme var herhalde.

baktım telegram'daki gibi kanallar var hava durumu afet kanalına abone oldum başla mesajı at dedi tamam dedim hemen el çabukluğuyla tırnakçılık yapanlar gibi 2.99 aylık onay mesajı attı fark etmesem hava durumunu görmek için paralı abonelik alacaktım.

sizin vizyonunuza sıçayım ben.

kasa önüne satılsın diye ürün koyan market mantığı ile hareket ediyorlar şaka gibi.

bu uygulama sizin boktan servislerinizi farkına varmayanlara satmak uygulaması mı basit bir mesajlaşma uygulaması mı?

selçuk bayraktar bile bunlara güvenemiyor olacak ki bip ile birlikte telegram ve signal demiş.

ekleme: ağustos ayında da aynı imiş (bkz: #111679435)
  • piyasada bulunan en güvensiz uygulama.
  • halı sahalarda rakip takımdan ayırtedilmek için giyilen renkli atlete verilen isim.
hesabın var mı? giriş yap