• god of war'daki kratos karakterinin ilham kaynağı. çok net ama.
  • big sexy, ric flair ve hulk hogan* ile aynı anda dalarak hepsini indirmiş pehlivan..
  • kendisi bana amerikan güreşini tekrar izletmeye başlamıştır. bu kadar iyi ve yürekten dövüşebilen bir insan evladı daha görmedim ben o ringlerde.

netekim bir gün texaslı adı aklıma gelmeyen bir zibidi -yanında 3 kankası- ringe çıktı bunu aşağı aldı, sonra zibidinin arkadaşları daldı aynı anda ringe, abim sağa baktı sola baktı, gerindi koştu daaan uçtu birini ezdi, kalktı koştu daaan öbürü de gitti, kalktı daan öbürü de indi, gece saat 3.5 falandı, yuh be diye bağırmama sebep olmuştur bu olay.

bir başka açıdan incelersek, frpye gönül vermiş herkesin en az bir kere kensini görmesi ve ona göre barbarian oynatmasını tavsiye ederim, rage diye düğmemi var ki birden rage olabiliyoruz sorusuna cevaptır kendisi ... anlatmakla olmaz yaşamak, görmek lazım ...
  • amerikan guresi sanatcisi, hayvanadam. omzundaki dovme ile un yapmistir hani. kas yumagi, top sakalli dazlak ayi.

http://www.billgoldberg.com/
  • bu adamın bu kadar sevilmesinin nedenlerinden biri de, diğerlerinin aksine amerikan güreşinde konuşarak şov yapmaktan çok susup hayvanlık yaparak şov yapma yolunu seçmesidir. tren taklidi yaparak bir anda depara kalkıp kafa önde körü körüne önüne geçene dalar. korkusuzluğu simgeler keza 2-3 5, kaç kşi olursa olsun öküzlüğü elden bırakmadan dalar. "dayak yerim, aman da 50 kişiler" hesapları yapmaz, direk dalar.

vücut dili de bunu destekler. kıvılcımların içinden çıktığından eliyle kafasına patlatır falan, kafasını sağa sola kolunu sallar gibi sallar. "bu benim elimden kolumdan bacağımdan farklı bir uzvum değil" mesajını verir bize.

bizim yerin dibine batırdığımız "hayvan" tarafımızı pelerin gibi üzerine geçirmiştir.

böyle de radikal, böyle de şairane bir insandır,
  • body building yapmaktan mutant olmuş kişilik, favorimiz..
  • bir hayvan hakları avukatıdır. çok da efendi bir adamdır, alakasız.

bitirişlerini genellikle spear + jackhammer ikilisi ile yapar. wcw şovunda 173 ard arda galibiyeti vardır. amerikan güreşi tarihinin tartışmasız kralıdır.

ayrıca
    (bkz: goldberg who's next)
  • kendisi japonlar tarafindan cok sevilir. bir dovus sporlari hayranidir, ozellikle k1 ve pride olaylarinin hicbirini kacirmaz, spikerlik yapar, insanlarla roportaj yapar. amerikan futbolunda gelmedir. wwf de yaratilan imajinin otesinde karizmatik, eglenceli, hatta cok saygili bir kisidir kendisi.
  • efsane güreşçi. spear ve jackhammer'ın efendisi.

zaman daralıyor wwe ve goldberg. lütfen anlaşın bak gidip wwe network'e para basıcam şerefsizim. bastığımıza değsin. goldberg tarafından spear'lenecek o kadar çok adam var ki şu an kadroda...

eskilerden
  • survivor series 2016'da brock lesnar gibi bir insan azmanını 1 dakika 30 saniye gibi bir sürede sikmiştir. vay amk incirler olana kadar kalsaydın bari reyiz :/
hesabın var mı? giriş yap