• bir arabadan alınan %277 vergi ile ilgili hiç bir entry girmeyip, hamidiye suya 2,5 tl zam ile ilgili entry giren ikiyüzlü bir arkadaş (#112434315) , yumaşak g yi yazamayan adama basaydın oyunu keşke, o kesin 2 tl zam yapmazdı.
  • istanbul büyükşehir belediye başkanını alman bankalarından kredi çekmekle karalamaya çalışan aktroll.

demirören'e 700 milyon dolar kredi veren ziraat bankasından neden almamış krediyi dimi? hem geri ödeme yapmayınca sorun da yaratmıyorlar. yerli ve milli banka.
  • düşük zekalı bir aktroll. ayrıca cahil de.
  • ekrem imamoğlu bu kişinin yakın bir akrabası ile bir münakaşaya girmiş gibi.

sanki yaşanan münakaşa +18 gibi.
    sanki münakaşa hardcore baya bağirmalı çağırmalı gibi yazıyor.

bence ekrem imamoğlu 2.postayı da koymuş olacak ki acı ile yazıp kıvranıyor.

klasik bir (osmanlı çocuğu) yazarımsı provakatör.

engelle geç.
  • bir yazara ait nick.

arkadaşların bahsettiği gibi hesabını aktroller satın almış olabilir. son zamanlarda sadece ekrem imamoğlu'na karşı fokuslanmış bir şekilde ofansif yorumlar yapıyor.

biraz üstte "ben aktroll değilim bakın kanıtı" diye paylaştığı rte eleştirileri de gülünç entryler. hiçbir tane yapıcı eleştiri yok.

ekrem imamoğlu, kk ya da rte herhangi bir siyasetçiye troll düzeyinde saldırgan yorumlar yapan yazara affım yoktur. hele ki aktroll kokusu aldıysam off. neyse.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • (bkz: engelle geç)
  • nick'ini ilk gördüğümde çok duygulandığım yazardır. kendisiyle ilgili hiç bir bilgim yoktur. ama bu entry'yi girmeme sadece nick'i yeterlidir.

(bkz: her şey çok güzel olacak)
  • en güzel türkçe repliklerden biridir.
  • herşey çok güzel olacak filmin öne çıkan repliklerinden... burda kasıt o ise aslı "bilmiyorum altan, bilemiyorum" olacak... bu nüans, nuri abinin endişesini daha iyi vurguluyor
hesabın var mı? giriş yap