• ilkokul arkadaşı gibi ismi olan kadın.
  • yalan dunya isimli canim turkuyu okumamasi gereken insan. lutfen.

ayrıca konuya şöyle de bir açıklık getirmek isterim. çok cesur bir insan gerçekten.
    (bkz: dunning kruger effect)
  • sahne aldığı özel bir konserde kendisine su saati hediye edilmiş...
    çok düşündüm ama bir anlam çıkaramadım...

http://cadde.milliyet.com.tr/…4/sahnede-hediye-soku
  • iyi teknikle şarkı söylemenin yeterli olmadığının şekil a kanıtıdır kendisi. hani disko kralı'nda "kimin kahramanısınız?" sorusuna "iyi şarkı söyleyenlerin kahramanıyım" diye son derece anlamsız ve bir o kadar ukalaca bir yanıt verdi ya kendisi... hah, bu dediği doğru olsa bile yetmiyor işte. bir kere ses rengi çok kişiliksiz ve sıradan. iyi kullanabiliyor olabilir ama dönüp kendini tekrar dinletecek ne sesi ne de şarkıları var. herkes hayko cepkin'in arkadaşı olduğunun altını çizmiş, çünkü o bunu defalarca tekrarladı, ama gözden kaçan bir yandan da nostaljik popçulara yaranma çabasıydı: abone şarkısı konuklarca söylenirken dansı oturduğu yerden yapmış, sonra etrafındaki konuklara on kez "dansı hatırlıyor musunuz?" diye sormuştur ki kameralar bir şekilde ona gelsin de dansı yaparken görüntülensin.

sevgili betül demir, bu camiada bir isim olma ihtimalinizin çok düşük olduğunu düşünüyorum. ama kendinizi ve kariyer planlarınızı biraz olsun seviyorsanız tv persona'nızı, yani halkla sizi buluşturan en önemli araçta nasıl göründüğünüzü gözden geçirip kendinize çeki düzen vermenizi tavsiye ederim. bir dost...
  • kendisini okan bayülgen'in disko kralı programında izlediğim üzere çok gıcık bişi. böyle eve gelen misafirin, her lafa atlayıp kendini zeki gösteren tavırlarıyla insanı boğan ergen kızı gibi görünüyor. irkinç.
  • dün akşam beya show'da çok kötü canlı performanslar sergilemiştir. ayrıca kıyafeti de kendisine hiç yakışmamıştı. sırt dekoltesini bırak da bu konuda iddialı olan kadınlar giysin.
  • burnundaki estetikten bihaber estetik yaptıranlara saydıran hatun.
  • an itibari ile tv8'de göz banyosu yaptıran tanrıça, afrodit, dişi messi, nihat doğan'ı hiç görmemiş, tanımamış bir varlık!
  • dün akşam mersin üniversitesi öğrencilerinin kep atma töreninden sonra sahne alan şarkıcı. sevgilime konsere gelecek kişiyi söylerken düşün düşün bulamadım, çok fazla konsantre olmam gerekti falan ama dün akşamki performansına herkes bi daha kep atmalıydı.
    özellikle yeniden sev'i öyle güzel söyledi ki. alkışlıyorum şu an.
hesabın var mı? giriş yap