• damla damla adli sarkisinin youtube klibinin altinda yazan bir yorum;

"su sarkiyi tarkan veya murat boz soylese patlamisti sarki coktan."

aynen oyle. sesi guzel, sarkisi muazzam. tek eksigi reklam herhalde.
  • damla damla klibinde "clark kent & cem adrian & tarkan & john travolta & polat alemdar & bişey" karışımı bi tip ile karşımıza çıkmış, üsküplü olduğu söylenen şarkıcı.
  • hem böyle güzel şarkın olcak, hem boyle değişik klibin (damla damla dan bahsedıyorum) olcak, hem de herkes seni bilmicek. zorla dinletiyorum bu adamı herkese.
  • türkiye'deki müzikseverlerin dikkatini çekemediğine şaşırdığım pop şarkıcısı.
  • türkçe de şarkı söyleyen arnavut asıllı pop şarkıcısı.

kosovalı arkadaşımın önerisi üzerine bir iki şarkısını dinledim, aksansız türkçesine baya bi şaşırdım.

bizim torpağhlarımızda günümüz tiki gençliğin göz bebeği bir demet akalın'la aynı kefeye konulabilir diye düşünüyorum.

(bkz: bu da sitem ediyor efenim)

ahanda linki, sarki on numero.

http://www.youtube.com/watch?v=5z1qoff_vso
  • evlilik hakkında her şey dizisinin yalın'ı olur kendisi.
    buraya bakana kadar müzisyenliğinden haberim yoktu.
  • muhteşem bir şarkısı için http://www.youtube.com/watch?v=6ewslfwyenq
  • bu adam var ya bu adam yetenek kelimesinin tam olarak karşılığı.gülüşü bakışı oyunculuğu mimikleri ve dahi elleriii her şeyiyle şahane. şahsi hayranlığımı bir kenara koyarsak gerçekten çok iyi oyuncu,sesi muhteşem şarkıları muhteşem,çok iyi şarkıcı.kendisini evlilik hakkında her şey yalın’ken çok beğeniyordum ama yabani adlı iğrenç vizyonsuz dizide resmen parlıyor.benim diyen oyuncuları büyük büyük oynamadan sadece duygusuyla ses tonuyla mimikleriyle bakışıyla cebinden çıkarıyor.aklı olan yapımcı bu adamın kapısında yatar,her yerde oynatır etinden sütünden sonuna kadar faydalanır. yolun çok çok çok açık olsun ve seni hep izleyelim bertan..(yengeç erkekleri bırakın peşimi bu minnoş yüreğim bir tanenize daha hayran olmayı kaldıramıcak)
    buralar çok değerlenecek çoook..
  • gecenin ucunda adli guzide dizinin en keyifli karakteri.

adam döktürüyor kötülük konusunda ama kizamiyorsun da.
  • kendisini yabani (dizi) ile keşfettiğim pek yetenekli, pek yakışıklı adam. bir de arnavutluk’ta çok meşhur bir şarkıcıymış. bizde de çeşitli şarkıları çıkmış meğer. bir diğer önemli bilgi kendisi selena’nın kıvılcım’ı ile nişanlıymış. pis yedili dizisinde tanışıp bir daha ayrılmamışlar (bkz: vay bea). 90 doğumluymuş bir de, yaşıtmışız oysa daha küçük duruyor.
hesabın var mı? giriş yap