• üst edit: şu hareketi başka biri yapsa 1 yıl övülürdü aq. berkan-topuk müdahalesi

--------------------------------------------

devre arasında bu adam gelmese ne bok yiyecekmişiz bilmiyorum.

sol bek diyosun oynuyor, stoper diyosun oynuyor. sonra sol bekte kötü diye eleştiriyor bizim taraftar. bugün de stoper de yaptığı hatalardan dolayı eleştirecek. bizim taraftar berkan'dan bugün prime ramos performansı bekleyecek.

adam bunları bildiği halde ne denirse tamam diyor. yürüyen aslan yemin ediyorum.

ben taraftar olarak senden razıyım kardeşim, sen elinden geleni yapıyorsun. elinden geleni yapmayan bazı topçular ile yönetimimiz utansın.
  • doyumsuz ve memnuniyetsiz taraftar kitlesinin son kurbanı.

bu adam iyi bir asker. görev verildikçe elinden geleni yaptı, rotasyon oyuncusu olarak hayli iyiydi ancak üzerine çok gidildiği için ayrılmak istedi. hatta şampiyonluk kutlaması paylaşımında bile zorbalığa, tacize maruz kaldı. takımın yıllar sonra şampiyonlar ligi'nde gruplara kaldığı maçta bile oyuncu yuhalayan dalyaraklar bu şekilde devam ederlerse elimizde yerli futbolcu kalmayacak. herifler ciddi ciddi türkiye şartlarında 22 tane icardi ve torreira seviyesinde oyuncu istiyorlar. tüm kadronun aynı yetenek ve kalitede olduğu bir takım dünyada yok ve olmayacak.
  • adam maçın en iyi birkaç oyuncusundan biri, millet papağan gibi ezberlemiş, ezberden sallıyor. nerenizle izliyorsunuz siz maçı? adam her pozisyonda bindirdi, her pozisyonda bindirdi. torreira'nın kafasındaki ortayı da berkan yaptı. adam daha ne yapsın? 90. dakikada yorgulduğunu hissettirmeyen birkaç oyuncu var sahada, barış alper, sanchez bir de berkan.
  • arkadaş, taylan-berkan ile biz moskova deplasmanına çıktık, lazio deplasmanına çıktık, marsilya gibi manyak bir deplasmandan çıktık, nou camp'ta en son 2009'da bir eleme maçında gol atamayan barcelona'ya karşı gol yemeden çıktık. hepsinde de yanında taylan, arkasında da iki tane babalar gibi stoper vardı. beklerde de yedlin(boey) ve van aanholt vardı.

bugün üçlü oynuyorsun, berkan'ı da alıp sola atıyorsun. göbekte de orkun var. yahu şu takımda, şu deplasmanda rıdvan ya da caner bu mevkide oynamayacaksa, hiç kadroya alma.

yanlış yerde oynayan yanlış insan.
  • bugün oynadığı iyi oyunun yanında yaptığı ekstra bir şeyden de bahsetmek istiyorum gözlerden kaçmasın, doksanıncı dakika civarlarında kerem çizgi üzerinde yerde kaldı, hakemin uyarısına rağmen bir süre daha çizgi içinde kıvranmaya devam ediyordu ki berkan bütün maç koşmasına rağmen o adrenalinle keremi dışarı yuvarlanmaya ikna etti. zorbay küçüğe de sarı kart çıkarma şansı tanımamış oldu. biliyorsunuz kerem sarı kart sınırındaydı. çok yetenekli olmasa da ilk on sekizde olmayı kesinlikle hak eden bir isim berkan.
  • rahatlayın efendim, adam sonunda hakaretlerinize dayanamamış, genoa'ya gidiyormuş.

yarın kerem aktürkoğlu gidiyor haberini de duyarsanız artık yerli olarak her hafta 1 seyirci ilk 11 oynar :)
  • iyi oynadığı maçta dahi eleştirilen oyuncu.

sizin o aşağılık kompleksinizin amk, gs futbolcuları sizin 3 kuruş etmeyen egonuzu tatmin edeceğiniz kişiler değil, taraftar değil müşterisiniz siz.

galatasaray formasıyla kötü oynadığı maçlar olan ama mücadele etmediği maç olmayan futbolcu.
  • berkan'ı beğenmeyen, söven, sayan futboldan anlamayanlar sözde taraftarlar orta saha yokluğunda kendileri çıkarlar artık sahaya. rotasyonda her türlü fayda aldığın, elinden geleni sahaya tamamen veren berkan'dan çıkıp kariyeri düşüşte olan birilerini getirirsiniz artık.

bu çocuğa hak veriyorum. taraftar gözünde kredisi sıfır. iyi oynadığında ses etmezler ama biraz kötü oynadı mı hemen ıslıklar başlıyor. gitti kurtardı kendisini!
  • teknik becerisi çok düşük olsa da canıyla ciğeriyle top oynamaya çalışan galatasaray futbolcusu. o yüzden sporcu karakterini ve takıma bağlılığını beğeniyorum. şu yabancı kuralının olduğu ortamda kendisinin takımda olmasından rahatsız değilim, orta sahamız oturunca yedeğe çekilecek zaten. yedeğe çekilince de sorun çıkartan bir tip değil, kısacası on numara karakter. levent tüzemen ayıp etmiş çocuğa. bazı topçular hamaldır ama takım için nerede fayda sağladığını ya da sağlayacağını hiç bilemezsin. kısacası berkan'ın bende kredisi var, diğer taraftarlarımızı bilemem.
  • seni futbolcu olacağına kim inandırdıysa onun geçmişini sikeyim. bir insan bu kadar mı salak olur lan. 3 büyüklerden birine transfer olmuşsun, ayağına top gelince heyecanlanıyorsun.
hesabın var mı? giriş yap