• bu kadar istenmediğiniz ve sevilmediğiniz bir ortama gelmekle amacınız nedir?
  • yahu düşündüm düşündüm ama sana ne sorayım bilemedim.
    sana ne sorabilirim ki ben? benim merak ettiğim ne olabilir sende?
    ekşi sözlüğü beyaz show'a çevirme çabaları için getirdiler seni buraya ama senden öğrenecek ya da sende merak ettiğimiz hiç bir şey yok maalesef.

biz asıl senden sonra enes batur'u bekliyoruz.
  • size bu kadar tepki varken neden ekşide soru cevap işine girdiniz? iyi cesaret.
  • birkaç zaman önce poz verip saygısızca ekşi sözlük yazarlarına hakaret ettiği duvarın önünde yeniden poz verip elinde tuttuğu kağıda kalp çizen bir über vasıfsızın gereksiz beklentisidir.

sormuyoruz, yallah inine.
  • sözlükteki bu organizasyon için kaç para ödediniz?
    sonuçta yazarlara hakaretler eden, abuk ve saçma makyaj videoları çeken, 15 yaş grubuna hitap eden sizden sözlük yazarları ne öğrenebilir? ne merak edip sorabilir?

danla biliç'e kim, neden bir şey sormak istesin amk?
  • bu guzelligin zekati ne olacak ?
  • vurmayın kaçtı!

eminim evine gidip ağlayacak. ulan yüzüm güldü, ellerinize sağlık beyler. birde arkadaş neden hakaret ettiğin, seni hiç sevmeyen bir topluluk arasına girer ki bir insan?. birde ekşi gibi bir ortama.

dipnot: arkadaş ne acımasız ortamız, millet bildiğin sövüyor. baya piskolojik zarar var ortada.
    • biz bayağı gülüyoruz şu an ofiste. eğlenceli eğlenceli soru cevaplıyoruz. siz niye kendinizi savaşta zannettiniz ya?
  • merhaba danla.

yetişen kuşak, bizim hayatımıza sonradan giren ve alışmaya çalıştığımız teknolojilerin içerisinde doğdu. kendilerine gerçek hayatta hiçbir şey bırakılmadığı için sakat bir sanal yaşam alanına adapte oldular. genel anlamda ebeveynlerin beyinsizlikleri ve eğitim sisteminin kokuşmuşluğu sebebiyle embesil bir kuşak yetişiyor. siz ve sizin gibilerden oluşan üstkuşak da onlara çalışarak bir yerlere gelmeye çalışıyor. ancak geldiğiniz yerler ve ürettikleriniz, nitelikli zekanın perspektifinden bakınca çok içler acısı görünüyor. hiç kendinize şu soruları soruyor musunuz; bu saçmalıkları gerçekten niçin yapıyorum, medeniyetimizin bataklığa doğru sürüklenmesine katkı sağlıyor muyum ve dünyaya gelmiş olmamın anlamı bu mu?

teşekkürler.
  • afrin’de ki operasyon için askere gitmeye karar verdiğin konuşuluyor doğru mu bu?
  • senin hakkında neden ilk zamanlarda trans dedikoduları çıktı biliyor musun?
hesabın var mı? giriş yap