• kocaman kocaman bakarken size, her türlü kötü fikrinizi sevebilir bu kadın. yer yer, bireysel silahlanmışsınız gibi güçlü ve karizmatik hissedersiniz bunla yürürken. dişidir bi yandan da. önce dişidir,sonra kahraman. sıralamanın böyle olması çok önemlidir; zamanla anlayacaksınız beni. ha bi de çekip gidince ben, özlemişim.
  • insanın ciğerine sokası,öpüp sarılası geliyor. o derece.
  • üzülmesine dayanamadığım yazar.
    iyi ki var!
  • nickini başlık olarak gören masum köylü.onu da ben buldum.
  • az önce hakkımda yazmış olan direnişçi suser. biriyle karıştırıyor beni çok çok büyük ihtimalle ama güldürdü yine de yüzümü. bana iwpag entrymi* hatırlattı bir de :)

not: iş bu entrymi, harbi tanışmışsak doğal olarak yerin dibine gireceğimden, sıvama amaçlı kullanabilirim.
  • pınar beyaz reklamının beyin kuklasının güzel lafı, ben buldum!! ben buldum!!!!
  • çocukkene koşturduğumuz yazlık muhitin yerlisi olup, yer yer ada'nın kavruk veletleri ile hayran hayran bizi izlerken üstüne kum sıçratıp ağlattığımız, sınıfının orta yerine bağdaş kurup ince belli ile çay höpürdeteceğim adalım, über allesim. gelecekte prostat olmasından şüpheleniyorum *
  • sanat tarihçisiyizdir kendisiyle, küt saçlarıyla hatırlarım hep onu :)
  • bambaşka bir şey var bu kişide. dostluğuna diyecek laf zaten yok da annesinin sufle teklifini reddetme gafletinde bulunmuşum gençliğin verdiği cehaletin cesaretiyle ama kendisi baldıran zehri içelim dese gözüm kapalı içerim gram ikilemde kalmadan. öyle de vazgeçilmez bir insandır nazarımda:) iyi ki var...
  • yeni bir yazar. hosgelmis
hesabın var mı? giriş yap