• sitesinde 12 ay taksitle süper lig paketi sattığını söyleyen, hatta anlaşmalı bankaları bile sıralayan süperlig yayıncısı... fakat kartı girdin mi anında tüm sezonluk parayı çekiyor kredi kartından, hani taksit diyorsunuz... şikayetvarda sürüyle şikayet var bu konuda ancakkkkk....

ilk anda tüm tutarı borç geçmiş olarak provizyonda görüyorsunuz, ertesi gün ise durum düzeliyor ve ilk taksit görünüyor kart hareketlerinizde, yani endişeye mahal yok... tabii bu tarz sitelerdeki alışverişlerde her zaman sanal karta limit yükleyerek (tabii aldığınız paketin toplamı kadar limit açacaksınız) işlemlerinizi yapmakta fayda var.
  • ulan bir daha size para verip satın alırsam allah benim belamı versin. parasını verdiğim ürünün hizmetini alamıyorum. bu ülke kaçak yayınları sonuna kadar hak ediyor. lanet olsun yapacağınız yayına.

edit: açtım selçuktan seyrediyorum. adam çatır çatır hizmet veriyor. bu araplar şu saçmalıktan utanmazlar amk.
  • aynı anda bir kaç maç izlemek istesek çoklu ekran yapma özelliği olmayan uygulama. maç bittikten sonra tekrarını izlemek istesen akla karayı seçmen gereken uygulama. diyelim maç oynanırken tv'nin karşısına oturdun ve skordan haberin olmadan maçı en başından izlemek istiyorsun ama o da yok. en fazla 45 dakika geri sarabilirsin. bu saydığım özelliklerin tamamı ssport plus'ta vardı oysaki. bein sports olmadan önce lig tv zamanlarında yine premier lig yayınlanırdı ama hem daha kaliteli spikerler olur, hem her maça yorumcu getirilir hem de saha içi ambiyans yansıtılırdı. bahsettiğim yıllar 2010'lu yılların başından ortalarına kadar olan zaman dilimi. şimdi 2020'lerin ortasına doğru ilerliyoruz ama bein sports ilerlemeyi bırak sanki yayıncılık konusunda 20-30 yıl geriye gitmiş gibi. madem gereken değeri vermeyecektiniz neden oturmuş bir düzeni bozdunuz. ssport ekranlarında yıllardır her detayıyla mükemmel olan lig şimdi sanki fransa ligue 1 tadında gibi. bundesliga keza öyle.
  • ekşi sözlük'te netflix için yapılsa hakkında methiyeler düzülecek ve muhtemelen effie, mixx gibi birkaç yarışmada ödül kazanacak bir reklam formatıyla karşımıza çıkan ve yerin dibine sokulan marka.

beğenilmemesinin birkaç sebebi var:

- sözlük'teki bein connect kullanıcılarının netflix kullanıcılarına göre azlığı
    - netflix'in marka olarak çok daha değerli olması
    - bein connect'in sırtında bir kambur olan digiturk mirası
    - bein connect içeriklerinin sansürlü olması
    - bein connect genel hizmet kalitesinin düşük olduğu yönündeki algı (bkz: madde 3)
    - eshsbt

tl;dr: hizmet kalitesi ve heritage'ı sebebiyle sözlükte kullandığı reklam formatı gayet güzel olmasına rağmen beğenilmeyen bir yayıncı kuruluş.
  • verdiğim paranın tek kuruşu bile helal olmasın. yolda olduğum için f1 sprinti izleyemedim. gireyim bakayım dedim arşive konmamış. yayın geçmişinden ulaşamıyorum. işin garibi arşivde de sadece son yarış var ahahahaha. ya ben bu parayı ne için veriyorum?? yayın tekrarını istediğim zaman izleyemeyeceksem ne anlamı var? ssport plus'ta maşallah sezonun tüm yarış, antrenman, sıralama ne varsa erişiyorduk. 10 yıl boyunca bu kalitesizlik ve rezillik ile uğraşacaksak daha fazla tahammül etmiyorum kimse kusura bakmasın. aboneliği bırakıyorum.

bir de yoldayken açayım bi izleyim dedim "internet. bağlantısı olmadığından falan filan" diyor. lan her yere giriyorum buna girmiyor. eve geldim baktım gene aynı. meğerse güncellemek gerekiyormuş. bi güncelleme uyarısı bile koyamadınız mı ya gerçekten??

başka yollarla izlediğim yayından hiçbir farkın yoksa, aldığın para karşılığı hizmet vermiyorsan parasız seçenekleri değerlendiririm.

ayrıca, hanımla dizi izleyelim dedik altyazı tasarımı çok rezalet ve müdahale de edemiyoruz. rezillik. tahammül edemeyip kapattık.
  • olaya bak beinconnect var ama patlayınca kapatıp korsandan izlemeye başladım. seneye nah alırım sizden abonelik.
  • ikinci sezon paralı izleyelim dedik de, kaçak yayınlar daha sorunsuzdu amk.
  • rahatsız etmeyen, ordan burdan fırlamayan reklamların sahibi.

keşke sözlükteki her reklam bu şekilde sözlük içerisine yedirilse, daha az göz yoruyor.
  • ulan ne ahlaksızsınız. maç var, ücreti bir maça göre çok. bari 159tl verip sezon sonuna kadar üye olayım diyorsunuz ama sürpriiiiiz. maç başlama süresine yakınken üyelik alamıyorsunuz, anca tek maça 48tl bayılacaksınız. madem öyle iptv alalım ne yapalım.
  • yine paramızla rezil oluyoruz. yine bir fenerbahçe maçı ve site komple hata veriyor. rezillik. selçuksports daha iyi hizmet veriyor hem de bedava!
hesabın var mı? giriş yap