• serbest gezdirdiği köpeği yüzünden bile isteye minik bir köpeğin canını alan kişidir! gözümde kediyi tekmeleyerek öldüren heriften gram farkı yoktur. o ağlayan iki kardeş yüreğimi acıttı.

kaynak
  • şirin değil, seksi değil, gördüğüm kadarıyla zeki değil, yaratıcı değil, topluma faydalı değil, işçi değil, emekçi değil. ama popüler. tıpkı diğerleri gibi çok salakça popüler olan bir insan daha.
  • küçük bir köpeğin ölümüne sebep olup birde köpeğin sahibini tehdit etmiş şaşırdım mı?asla.birde açıklama yapmış instagramında kendisini eleştirenlere dava açacakmış.ablam sen önce koskoca köpeğini gezdirirken zahmet edip bir ağızlık takmamışsın.başka bir köpeğin ölümüne kendi sorumsuzluğun yüzünden sebep olmuşsun birde milleti mi tehdit ediyorsun dava açarım diye.
  • magandalık yolunda emin adımlarla ilerleyen, varoşluğun insan formudur kendisi.

https://x.com/…684097?s=46&t=zjqdgukiylpuu4stlzyhea

edit:video için tarafıma kötü bir yorum yaparsanız mahkemeye de veririm bak demiş! lan o kadar canla başla ayırmaya çalıştım diyene kadar itine ağızlık tasma taksaydın ya sorumsuz yaratık
    görsel

edit:çok arkadaşçıl dediği iti ve kendisinin sevgi dolu videosu da ortada.senin ben tipini …

https://x.com/…390072?s=46&t=zjqdgukiylpuu4stlzyhea
  • banu parlak can almaktan hakim karşısına çıksın, köpeğini de uyutsunlar. bu yasaklanmış vahşi köpekleri besleyenlerin hepsi piskopat gerçekten.
  • neden meşhur olduğunu anlamayan insanlar olmuş. bakın sadece iki kelime;

(bkz: meme)
    (bkz: dekolte)
  • ucuzluktan başka bir şey değil.

ha suçlu kim biziz. bu kerimcanları, banuları, bugün ne giysemleri, ütopyaları, sörvayvırları siz izleye izleye başımıza sarıyorsunuz suç sizde. açmasanız izlemeseniz kalitesizliğe prim yaptırmamış olursunuz bu tipler de bu kadar cesaret alamazlar.

işin kötüsü artık ülkede herkesin kolay yoldan şöhret olma, bir yerlere gelme ve parayı vurmayla kafayı yemiş olması. çocuk 20 yaşında abi parayı bulmamız lazım diyor. git çalış diyorsun yok abi parayı bulmamız lazım diyor.
  • hayvan haklarının olduğu bir ülkede ciddi ciddi yargılanıp, ceza alırdı maganda kadın kişisi.
    insan hakkının bile olduğu tartışılan bizim ülkemizde ise 3 kuruş para cezası alarak, hayatına kaldığı yerden magandalık yapmaya devam edecek.
    nasıl da ağlıyor iki tane gencecik çocuk, nasıl ağlamasınlar canları gitmiş.
  • bunun gibi bir tiple yıllar önce bir çocuk parkında karşılaştım. sabahın erken saatleri, 4 yaşındaki oğlumu parka götürmüşüm. bunun gibi bir kadın da rottweiler cinsi bir köpeğiyle top atıp getirtmece oynuyor. hayvanda ne tasma ne ağızlık haliyle. kibarca rica ettim takmasını, yoksa lütfen çocuk parkından çıkıp boş arazide oynayın dedim.
    önce bu gelmiş de, istemiyorsam ben çıkacakmışım da, bunun köpeği asla kimseye zarar vermezmiş de... yahu hanımefendi birincisi çocuk parkındasın, ikincisi ben senin sözüne neden itimat edeyim, üçüncüsü hadi köpeğin kafası bir şeye atıp saldırdı o durumda nasıl engel olacaksın, dördüncüsü her ne şartta olursa olsun bu boyutta bir köpeği tasmasız ve ağızlıksız dolaştıramazsın diyorum iyice bağırıp çağırıyor. tabii kadın bağırıp çağırınca o kimseye saldırmaz dediği iti de hafif hırlayıp diş göstermeye başladı. itinin en ufak hareketi olursa sadece itini değil seni de gebertirim dedim, itini de alıp siktir oldu gitti.
    velhasıl kelam bu düşüncesiz insanlara diyalogla bir şey anlatmaya çalışmak zaman ve enerji israfı. hiç uğraşmayın.
  • dinlediği şarkılardan ultra kro olduğunu kanıtlamış güzel hatun kişisi.
hesabın var mı? giriş yap