• deli gibi suriyeli ve afgan savunuyor, durduramıyoruz. anana bacına tecavüz ettikleri gün görürüz seni "ama onlar insan, alakası yok milliyetleriyle ühüü" derken. çöl faresi de savunmazsın amk. kimsenin afgan ırk(?)ına karşı bir garezi yok, garezi, sikik bir kültür ve eğitimsiz, 1400 yıl öncesinin kafasında yaşayan çöl farelerine. adamlar kaynak gösterip yazı yazıyor, bu paşamız da sjw'lik ayağı altına afgan güzelliyor. hassiktir oradan.
  • bir bilmediğim sosyoloji vardı,sağolsun onu da öğretti.bana kattığı en güzel motto ise:''bi susun yoldaşlar,çok doluyum.''
  • aşağılama ilişkileri üzerine tezler cok satinca, kendisi de me$hur olacak kismetse. herkesin yazdigi, kimsenin okumadigi bir devirde, yazarliktan, cizerlikten karnini doyuramazsin. cali$ da, i$ilda canim.

o gunler geldiginde ya$iyor olursam $ayet, -ki ihtimal haricinde bir $ayettir bu biliyorum- ben gunduzleri balik tutup, geceleri yildizlari sayacagim. hayatin kendi felsefe, milyon yildir okuyoruz i$te. giy sen de ayagina $u papuclari da, ki$ gunu ciplak dola$ip durma ortalikta. hem o ficiya, sen sigmazsin o gobekle. dedim sana, ilhami gelecek bekle. sabirsizlik ettin, cikti i$te adin gobekliye.
  • bir oksimoron da olabilir, kim bilir? gramsci'ye göre zaten herkes bir parça filozof, entelektüel, her ne haltsa odur, marx'ın da bu fikre karşı çıkacağını sanmam. bir de balıkçı, kol emeği değil, keyifle yapılan bir iş olsa gerektir. abi, canım isteyince balık tutçam, sonra takılcam biraz, biraz düşüncem, ooo dünya cennet olacak demek istemiş de olabilir. (bkz: hayat bayram olsa)
  • boş liboş
  • (bkz: mültecitapar)
  • iran islam devrimi öncesi solcu, kendini liberal zanneden, coğrafyanın ve insanlığın gerçeklerinden uzak, ideolojist muhalifler gibi konuşuyor.

umalım da akıbeti benzemesin. kendisini umursadığımdan değil, burada da bir kanlı islam devrimi olmasından çekindiğimdendir. yoksa zerre umursanacak, fikrine saygı duyulabilecek birisi değil.
  • feminazi demeye gerek yok. basit bir hesabı gözden kaçırmış. eğer türkiye'deki erkek zihniyeti sorunluysa, aynı zihniyetten daha fazla erkek ülkeye gelemez. kadınların hayatını daha da zorlar.

bunu gerçekten mi gözden kaçırmış, yoksa başka bir hesabı mı var. onu bilemeyiz elbette.

edit: açtığı 20 türk bir kızı istismar etse ironili başlığı şimdi gördüm. bence iyi niyetli olmadığı bariz.
  • dersler için genel sıkıntım olan; "konunun bir örnekle pekiştirilmesi" hadisesine, bir öğrencisi olarak benim verdiğimden çok daha fazla önem veren, dersleri bu sayede en kolay kavranılan, bu kavrama neticesinde ufuklar açandır. bunun yanı sıra facebook'ta öğrencileriyle arkadaş olan öğretmen durumunu çook önceden kapı önü/kahve-sigara muhabbetleriyle pekiştiren, hoş sohbet insan.
hesabın var mı? giriş yap