• pozisyon olup olmadığına dair tartışmalar dönmüş. sanırım misyonerin alt dalı olması söz konusu.

yani misyonerlik din ise, bacak omza mezhep dir.

öyle bir tanım yaptım ki allah belamı verecek.
  • arabada arkaya oturunca, onumdeki sahsin koltugunu
    one cekmemesinden dolayi olusan pozisyon.
  • askerlikteki "tüfek omzaaa" komutundan yola çıkılarak tarif edilmiş cinsel pozisyondur. hatun kişi alt tarafta sırüstü konuşlanmıştır. er kişi dizleri üzerinde doğrulmuş vaziyette temaşa uzvunu hatun kişinin ferçine duhul eder. bu esnada iki bacak omuzların üstüne alınarak kontrol de ele alınmış olur. omuz üzerindeki bacaklar da boş koyulmaz, arasıra öpülmek suretiyle temaşa-i cinsiye'den alınan haz daha ziyade kılınır.
  • karşındaki büyük bir ciddiyetle sex yapıyorsa kahkahalara boğulabileceğin pozisyondur. o nasıl bir surat ifadesidir lan?
  • sağ bacak sol omuza, sol bacak sağ omuza olmalıdır. aksi taktirde black widow ruhlu hatun kişisi eğer yeterince profesyonelse sizi makasa alıp boynunuzu bile kırabilir. dikkatli olmak lazımdır çünkü devir kötüdür.
  • irc ortaminda asl'den bir hafta sonrasi...
  • deve gure$inin yurdum genclerince bu kadar populer olmasinin nedeni.

offf asli'nin bacaklari omzumda
    bacaklari omzumda
    bacakomza
    bacakomz omz omz omz
    (bkz: ron ron ron)
  • bir cinsi münasebet pozisyonu. daha doğrusu bir pozisyonun modifiyesi. kadın sırt üstü yatar, erkek kadının bacaklarını omzuna alır ve ayaklarına pedikür yapar.

askerde tezkere yaklaşınca, daha uzun süre asker ocağında kalacak arkadaşlarla "sen haftaya tüfek omza yaparken ben dışarda bacakomza yapacem leğğn zırırıhrıhrıh" demek suretiyle dalga geçilir. deniz tutar.

halk arasında kısaca bacakomza! şeklinde telaffuz edilir. tabi "u" düşüyor çeşitli türk dili şeysinden. hep aldülhamit mi düşecek yoksa?!
hesabın var mı? giriş yap