• zaten kadın yaptığı açıklamasında “tarkan’ın bunda bir suçu olduğuna inanmıyorum, bestecilerin kendi aralarında konuşup halletmesi gerekir” demişken daha hala ne diye bu kadına laf etmeye çalışırlar hiç anlamam. şarkılar benzemiyor mu? benziyor. kadının 1984 senesinde seslendirdiği şarkıyı, dila hanım’ın dizi müziğinden tutun da önüne gelen herkes alıntılamışken kadının ne demesini bekliyorsunuz ki? aferin herkese gayet iyi yapmışsınız mı diyecekti? gündeme gelebilmek uğrunaymış! gören de şarkılar birbirlerine hiç benzemiyor da kadın kendi kendine bunu gündeme getirdi zanneder? millet şarkıyı alıntılarken iyi, şarkıyı seslendiren bunlar birbirine benziyor deyince kötü öyle mi? şu denklemi bile kuramayan adamları buraya niye alırlar hiç anlamam.
  • 80'lerin ortasinda altin cagini yasamis arabesk ve tsm turlerinde sarkilar soylemis sarkici. ozellikle erkek milleti adli ultra-feminist icerikli arabesk sarkisiyla hatirlanir. gulerken aglatir erkek milleti... sene 1983.. dugun salonlarinda genc kizlarin bir numarali istek sarkisi..
  • arabesk kariyeri ile bilinen ama ilk zamanlarında pop yapmış, olabildiğince sevimli ve güler yüzlü insan..
  • - o gün gelmesin diye bi şarkı buldum süper
    - hmm kim söylüyo
    - unuttum da adı ayşe mi ne
  • nino varon ikinci bir nilufer olacagini iddia etmisse de hayal kirikligi yaratmistir. kendisini arabeskde bulmustur. en bilinen sarkisi hic kuskusuz erkek milletidir.
  • ilk meşhur olduğu yıllarda, "yorgancının kızı" olarak anılırdı.
  • türk sanat müziği ile arabeski harmanlamış sanatçıdır.
  • türkiye'nin en güzel sesli on bayan şarkıcısı arasına şahsen rahat sokacağım hanende.
    attila atasoy ile düet yaptığı şarkılarla adından söz ettirdi ilkin. sonra solo söylemeye başladı. devrin arabesk kaygılarına cevap verdi.
    amma ve lakin fazla parlayamadı.
  • ne kadar şahane bir sese ve yoruma sahip olduğu aşağıdaki linkte açıkça belli olan ses sanatçısı.

http://www.youtube.com/…la8yffknd3q&feature=related
hesabın var mı? giriş yap