• şimdi bu adamın yetenek sizsiniz performansını izledim.sahneye çıkıyor ve sorulan sorular üzerine diyor ki;babam doktor ben bilgisayar mühendisiyim ve ales notum 90-95 civarı birşey.herkes bu adamdan ve bazı aşırı hareketlerinden nefret ediyor yuhluyor.
    gelelim yeni gösterisine adam sahneye cıkıyor işsizim diyor tavuk dönerden bahsediyor babasının sümkürmesinden annesinin onu evlendirmeye çalışmasından dem vuruyor güldürüyor ve sevdiriyor da kendisini.
    şimdi iki gösteri arasında max.7sene geçmiştir bir bakıyorsun adam en az 500 kişi tarafından yuhlanmıs şimdi bir bakıyorsun ovv süper.gerçekten biz türk milleti olarak fakir edebiyatına bayılıyoruz ben de bayıldım çok güzel gösteriydi.
  • farah zeynep abdullah ile sevgili olması matah bir şey değil, eser yenenler'le çıkmış bir kadından söz ediyoruz. yani biraz zorlasam benimle de çıkabilir, mal mal espriler yaparım, yanaklarım tombik. ünlü olsam benimle de çıkar. o yüzden farah zeynep abdullah abi bir başarı kıstası olamaz.
  • alo selâmünaleyküm serkan. nasılsın kardeş.
  • yetenekli olduğu kadar problemli birisidir.

öncelikle setlerde çalışan oyuncusundan ışıkçısına kadar doğu’nun nasıl egoist ve problemli olduğunu bilir. şuraya yazıyorum, bu burnu havada tavırları gün gelecek onu piyasadan silecek.

oyuncuyu bir esnaf gibi düşünelim. en nezih semtlerden birinde güzel bir tatlıcı açtın. başta çok müşterisi olur fakat sen bu dükkanda müşteriye kötü davranırsan, çalışan personeline mobbing uygularsan o işletme bir süre sonra piyasadan silinir. doğu’yu da (hadsizce eleştirdiği) cem yılmaz, ricky gervais gibi adamlardan ayıran en önemli özellik bu. karakter olarak zayıf olması.

son filmi yaşam koçu’nun setinde de yakın bir arkadaşım çalıştı. beraber başrol oynadığı yağmur tanrısevsin setteki koşullardan ve uğradığı hararetlerden dolayı yakında doğu’yu dava edecekmiş. şu an bakarsanız kadın kendi filmiyle ilgili tek bir paylaşım yapmıyor zaten.

doğu eğer kendisini kişilik anlamında eğitmezse ve geliştirmezse birkaç sene içerisinde birlikte çalışacak prodüksiyon ekibi ve oynayacak oyuncu bulamayacak.
  • acun’un sahnesi ile başlayan ünlü edilme serüveni, fetö hikayeleri, trt dizisi ve kültür bakanlığı destekli nbc filminde başrol alma gibi şeylerin üst üste denk gelmesi tesadüf olmasa gerek.

bonus: https://twitter.com/…tun/status/1649133363897196546

edit: ben hiç dizisini falan izlemedim ama dayısını diziye karakter olarak da eklemiş. zaten her yerde yazıyor, dayısı abdullah çiftçi imiş. https://amp.onedio.com/…mahkumu-benim-dedem-1152468
  • tv 8'de hiç de sıçıp sıvamamış gayet de güldürmüş komedyendir.
  • iç anadolu'da üniversite okumamış biri kendisini komik bulmayabilir. ama sayko tiplemesi var ya, özellikle anadolu'daki yüksekokullar o tiplerden dolu. hayran kaldım.
  • yetenek sizsiniz programına çıkmış ve kimseyi güldüremediği için yuhalanmıştı. "burası afyon'da bir üniversite, ben de ales'ten 93 alan biri olduğum için yadırgamıyorum." demişti hatta. ben o zaman da beğenmiştim. şimdi de beğendim. gayet başarılı yani. umarım şans bulur.
  • adam tübitak'tan red yiyip yurt dışında ödül alan proje gibi.. helal.
hesabın var mı? giriş yap