• müzik kulağım beni yanıltmıyor ise, king and queen şarkısının girişi " bon jovi you give love a bad name " şarkısına ait. hatta komple bu şarkıdan alıntı gibi.
    benzerlik çok fazla..
  • arnavut sarkicilar 5 6 yildir piyasayı domine ediyor enteresan dua lipa rita ora bebe rexha era istrafi simdide ava max
  • sade, anlaşılır, eşlik edilebilir, düzgün bir nakaratı olan ve melodisi
    güzel şarkılar yaptığından beğendiğim bir şarkıcıdır.
    günümüz popüler müziğinde ya şarkının bir yerinden bir rapçi yırtık dondan fırlar gibi çıkıp anlamsız ve seri bir şekilde bir şeyler söyleyerek araya girip şarkının içine ediyor ya da şarkıdan ziyade götünü başını, servetini vs. gösterme derdindeler.
  • favori aktif popçum. 80'lerin madonna'sı gibi hissettiriyor. mükemmel bir vokal hakimiyeti var ve müzikal düzenlemeleri, melodileri yüksek düzeyde catchy. metalci diye geziyoruz böyle entiriler girdiriyorlar adama.
  • alan walker'in remixlediği alone pt. ii'yi haftalardır dinliyorum. ve sağ yumruğumu havaya kaldırıp diyorum ki: arriba ava! arriba ava! ortadoğu'dan sesleniyorum; sesine ölürüm. la la la la... la la la la lone deyişin için hükümetlere darbe yaparım.

klibine zaten âşık oldum. new york times editörü olarak diyorum ki, ilham verici, kışkırtıcı, böylesi gelmedi!

bu balkan kökenli kızlarda ne var böyle.
  • melanie martinez, lady gaga karışımı şarkıcı. ilerde tutar mı? olabilir.
  • kendisini ilk olarak şans eseri 2019'daki mtv ema'da izlemiştim. bir pop star'dan daha çok eurovision şarkıcısı gibi davranıyordu, performansın genel havası ve vokal performansı itibariyle pek dikkatimi çekmemişti.

sonra geçenlerde apple beat radyolarından birinde kings & queens şarkısına denk geldim. kimmiş acaba derken sonra bir sene önce izlediğim kızla aynı kişi olduğunu bağdaştırdım. aslında kendisi yeteneksiz biri değil. hem iyi bir sesi var, kesinlikle iyi bir şarkıcı, üzerine iyi bir dansçı. bir pop star olmak için çok çabalıyor ama bir türlü istediği gibi patlayamadı sanırım. bence bunun öncelikli nedenlerinden biri şarkıyı iyi söylemeye kastırmaktan ziyade çok abartılı söylemeye çalışması. bir diğer tarafı kılık kıyafetle ilgili. kimle çalışıyor bilmiyorum ama pek artistik bulmuyorum göze güzel görünmüyor, konsept yok, ilgi çekici bir imge yok henüz bence. belki de ben bu işten anlamıyor olabilirim, bilemedim belki de öyledir.

şarkılara dönersek mesela salt diye slow çok hoş bir şarkısı var fakat şarkıyı o kadar abartılı gereksiz bir vokalle söylüyor ki sözlerden kopuyorum. bir diğer başarılı parçaları so am i, alone, sweet but psycho. ancak kişisel favorim kesinlikle torn. gerek klibi, gerek şarkının düzenlemesi ve ablamızın kattığı melodiyle bence enfes bir iş.

umarım iyi ve başarılı taraflarını kariyerine daha çok yayabilir.
  • 1,60 boyunda, bodur şarkıcı kızımız..
  • ben baya meşhur sanıyordum sadece iki sayfa entry girilmiş. geçen sene jazzlar blueslar dinlerken bu sene müzik zevkim buralara geldi yaşlandık herhalde :)

so am i şarkısıyla tanıdım ben. loopa alıp saatlerce dinledim. herkese hitap eden sözlere sahip. çünkü hepimiz farklı ve dışlanmış hissediyoruz.

diğer popüler şarkıları olan sweet but psycho ve kings and queens o de beğendim.

yalnız bu kadın neden üst dudağını olması gereken noktadan daha yukarıda boyuyor ona bakmaktan başka bir şeye bakamıyorum. kliplerden bir halt anlamadım sırf bu yüzden :)
  • deodorant markası gibi ismi olsada güzel şarkıları olan başarılı bir sanatçı. dinleyerek seviyorum.
hesabın var mı? giriş yap