• yine 363652527. kez klibini izlemekten kendimi alamadığım bir adet annenmaykantereit şarkısı. bir diğeri de nicht nichts idi. bunda tabii üyelerinin aşırı sempatik ve yakışıklı olmasının da etkisi yok değil. klipte açılışı benimkinin yaptığı buram buram sadelik kokan bir şarkıdır.
    edit:imla
  • almanca bir şarkı en fazla bu kadar sevimli olabilir dedirten.
  • alm. çıkışa gel
  • ayrı ayrı dinlediğinde de güzel.
  • tesadüf eseri dinlediğim ve ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar arasına rahatlıkla alabileceğim güzellikte şarkı.tekrar başa sarmalara doyamadım.birde eşlik etmesi zor olmasa tam tadından yenmeyecek. *
  • içimde garip bir mutluluk uyandıran annenmaykantereit şarkısı. tam bir bahar şarkısı, tüm gün dinlense de bıktırmıyor. umarım çabuk sıkılmam.
  • annenmaykantereit'ın her dinlediğimde çok tatlı bir huzur yaşadığım şarkısı. klibi de dünyalar tatlısı. böyle sınav haftanız gelmiş de günlerdir çalışmaktan, uykusuzluktan nasıl yorulmuşsunuz. gireceğiniz son sınavın gecesi yine uyumamışsınız, sınavdan sonra gelir uyurum diyorsunuz. dönünce eve birkaç saat uyuyorsunuz, günlerden cuma. akşamüstü uyanır uyanmaz üzerinize bir ceket alıp dışarı çıkıyorsunuz. vücudunuz hala çok sıcak, rüzgar hafif hafif esiyor. yeni uyandığınız için ağaçların, çiçeklerin kokusunu daha iyi alıyorsunuz. sahil evinize birkaç yüz metre. cuma, cuma akşamüstü kalabalığı. saçlarınız uçuşuyor, kulağınızda müzik. gözleriniz hala uykuda, havada süzülüyormuş gibi hafif hissediyorsunuz. caddedeki ışıklar henüz tam kararmamış havada dramatik ve romantik görünüyor. bu şarkı böyle işte, tüm bunların toplamı gibi ya da ben uydurup duruyorum. ikinci seçenek daha mantıklı.
  • mütevazı enstrümanlar, brutal tadında vokal, iddiasız klipler, kaliteli müzik; alternatif annenmaykantereit tanımı budur. peki ben neden bu şarkıya eşlik etmeye çalışırken tribün amigosuna dönüşüyorum? fc augsburg oke ^^
  • garip bir hüznü ve o tatlı enerjiyi içimize eğlenceli ve bence orijinal bir kliple içimize gark eden bir annenmaykantereit şarkısı.
  • youtube'da tesadüf eseri karşıma çıkmış ve ilk dinleyişimden itibaren beni içine almış şarkıdır. hoş sözler, tatlı bir müzik ve mütevazı bir klip, daha ne olsun. bu çocuklar çok başarılı.

"würdest du heute mit mir ausgehen?"
hesabın var mı? giriş yap