• 1986 barselona doğumlu oyuncu.
    pirates of the caribbean on stranger tidesda bir denizkızını canlandıracak.
    ve o zaman buralar hep entry olacak.

http://www.imdb.com/name/nm2793591/
  • karayip korsanlari'nin son filminden ciktigimda her yerde arattigim hatun. hatta filmde dindar miydi lavuk bi elemanla ask yasiyordu, cok uyuz olmustum. uc bucuk yil sonra i origins'te cikti karsima. hayatimiz kesisiyor demek ki, big bang'te benim atomlarimla kendisinin atomlari bir seyler yasadiysa eger...
  • karayip korsanları filmindeki haliyle nefes kesen insanüstü canlı. 5 yıllık sözlük kariyerimde girdiğim en abazanca entrynin başrolündedir artık, feda olsun. şu saniye diyorum bakın 02.22 saat telefonuma mesaj atsın "gel evlenelim diye" 1 saniye düşünürsem adam değilim. bu kural ne adriana lima ne ambrosio için geçerli onlara hayır diyip egomdan yaptığım kalemde mutlu mesut yaşayabilirim. ama bu kız bu kız çok başka, "gel evlenelim" demesi de şart değil "gel evlenek la" veya "gel evlenelim amua goyim" dese de olur hiç farketmez.
  • el sexo de los ángeles filminde araya aldıkları hatun. maşallah dediğimiz 2 gün yaşıyor, ne zaman "duru güzellik, evlenmelik, çiçeği çikolatayı kapıp istemeye gidelim." desek bir hatuna, hemen bir değil tam iki kişi araya alıyorlar. çok zalım bu film sektörü.
  • hani bir kiz olarak bir kiza asik olmam gerekiyorsa iste bu kiza olurdum. cumlemin asaletine bakin. belki de oldum. saka yapiyorum olmadim tabiki de ama olabilirim.
  • bu nasıl bir şey birader ben anlamadım gitti. hala ağzım açık bakıyorum. yıldızı parlasın ki biz de bol bol izleyelim. dünyanın en güzel üşümüş kızı.
  • çok guzel bir film yıldızı.
    gerçi guzel demek az kalıyor ama olsun işte.

bakıyım

editable: link düzeltmesi
  • "çok güzelsin. belli ki, tanrının kendi yarattıklarından birisin. nuh'un gemisinde yer bulamayan o kötü canlıların soyundan değilsin."
  • ana de armas'tan bir farkı yok ama onun kadar sükse yapamadı. ana de armastan geri kalır güzelliği yok. daha iyi filmleri hakediyor.
hesabın var mı? giriş yap