• beni pavlov'un köpeği etmiş berbat şarkı.. nakaratından önceki zil sesini her duyuşumda kafamı kaldırıyorum..
  • klibindeki saçmasapan dans eden adam olmak istediğim şarkı. ne güzel adam milyonların önünde şebelek şebelek hareketler yapıyor ama kimse bilmiyor kim olduğunu.
  • bu şarkıyı dinleyerek müzik kavramından, videoklibini izleyerek de cümle görsel sanatlardan öğüre öğüre tiksinebilirsiniz. o derece güçlü bir eser. bravo gerçekten...
  • çok başarısız bir şarkı.
    nazan öncel'in sokak kızı isimli albümünü günlerce defalarca dinleyip de onu o şekilde tanıdıktan sonra olmuyor böyle.üstelik arkadaki vokal de midemi bulandırıyor her seferinde labadalübedelabadalügghhh şeklinde....
  • duydukça sinirimi bozan, pek bi anlamsız, yapılmasa da olurmuş şarkı.
  • (bkz: doverim)
  • yonetmenin muhtemelen "bu kadar igrenc bir $arki ile uyumlu olmasi icin ne kadar igrenc bir klip cekebilirim" diye du$unup hareket ettigi bir klibe sahip $arki. o biyikli mavi cisim nedir? kafasinda soru i$areti olan siyah adamlar nedir? nazan oncel ve soru i$aretli adamlarin sergiledigi dans figurleri nedir? son yillarda izledigim en kotu video, ama yalan yok nazan oncel'e yaki$mi$.
  • kötü olacağı, içinde yer aldığı albümün adından* belli olan şarkı. özellikle klibini izlemeden dinlendiğinde sinir bozucu olan bir nakaratı var.
  • klibi yüzünden koşu bandından düşüp kafamı kırma tehlikesi atlattığım şarkıdır. efendim spor salonunda açık olan bir türkçe müzik kanalından gelen sesleri kendi müziğimi dinlediğim için duymazken, aniden gözüm sol üstte konumlanmış televizyona takıldı. ekranda ninja kılıklı siyah kıyafetli bir adam mı desem silüet mi yapmaya çalışmışlar desem, suratında da berbat bir uyglamayla yerleştirilmiş bir soru işareti, tuhaf bir mavi yaratık-başka bir konseptte başka bir arka planla karşıma çıksa çok sevimli olabilecek bir yaratık esasında- ve bir kadın ve birbiriyle hiç bir bağlantısı olmayan görseller gördüm. neymiş bu neler oluyor derken can havliyle kulaklıkları çıkardım ve sinirlerimi ayağa kadlıran "aaaaaşkıııım" sesini duydum..kafam sola dönük, ağzım açık, nazan öncelin bacağında bir ninja dansederken, ve ben gülsem mi yoksa sektörün haline üzülsem mi diye düşünürken aniden koşu bandının kenarına bastım, yalpaladım. bu da böyle bir anımdı deyip geçmeyecek, bu klibi hiç görmemiş olanları türkçe müzik kanallarının açık olduğu ortamlarda spor yapmamak, kesici ve delici aletlerle dolaşmamak, mutfakta bir şey pişiriyor olmamak ve bunun gibi kazaya sebebiyet verebilecek bir konumda olmamak konusunda uyaracağım.
  • nazan oncel'in ergun gunduz kendini nasil harcar temali klibi. nazan oncel kliplerinin tartışmasız en kotusu. olmayanı olmus gibi kabul etme merakından kurtulamadıgımızın gostergesi. her zaman cok para ve cok emek iyi is anlamina gelmiyo ki. baktin olmadi kaldir at. sonra evde seyreder gulersiniz. biz masrafları aramızda toplar sana yollardık. nazan oncel klibinde cizgi film karakterinin ne isi var. baskalarina verdigin sarkilari onlar istedigi gibi yorumlasin kliplendirsin batirsin cikarsin tamam ama senin de bi karizman var be guzelim bunca senedir.
    (bkz: bastan savmak)
    (bkz: özen)
    (bkz: önem)
    (bkz: antipati)
hesabın var mı? giriş yap