• henry cavill için gidilen filmden (bkz: the man from u.n.c.l.e.) "öbür rus olan" diye sayıklayarak çıkma sebebi. sinema severliğimin geldiği noktaya bak allah kahretmesin.

(bkz: sen nirdasın kaç gundür)
  • cinsel fantezileri kimseyi ırgalamaz diyordum sonuçta karşı tarafın rızası varsa bdsm de yamyamlık da özel hayattır ama baya tecavüz iddiaları var kendisi hakkında.

o değilde buu cmbyn oscar sürecinde bir röportajda timoti "armie'nin çok geniş bir mutfak kültürü var bu beni çok şaşırtıyor tam bir gurme" gibi bir şeyler demişti. harbiden çok genişmiş aq aklıma o geldi
  • rus asilli amerikali unlu dolar milyarderi ve hatta zilyoneri armand hammer'in buyuk torunu olan ozene bezene yaratilmis aktor. gercekten kendisi fazlasiyla yakisikli bir insan evladi olup arti 1.96 boyundadir. yumusak, etkileyici ve genizden gelen bir sesi vardir. desperate housewives, gossip girl gibi dizilerde misafir oyunculuk yapmis, billy graham 'in hayatini anlatan bir filmde graham'i oynamis, bu sene harrison bergeron'i canlandirdigi 2081 adli kisa filmde oynamistir. ayrica, warner bros'un sonradan iptal ettigi justice league mortal projesinde batman'i canlandiracagi soylentileri ne kadar dogruydu bilinmez ama bruce wayne olmak icin gerekli boy pos, cene yapisi ve ses kombinasyonuna sahip oldugu kesin. yetenek var mi dersek, o da var. sarisin batman olmaz diyenler icinse -yakismamisti ama- siyaha boyanmis sacla gorundugu dandik korku -gerilim filmi black out'u ornek veririm. gerci sarisin bond olmaz diyenlere daniel craig iyi ders verdi, ama onda pos belki ancak bond'u bond yapan boy yoktu maalesef. velhasil armie ile ilgili buyuk umutlarim, ilerde bundan cok cok daha unlu oldugunda kimse tanimazken, esamesi okunmazken ben kesfetmistim, ben size demistim diyesim var. adam zaten dogustan super zengin, ustelik yakisikli ve daha cok genc, bir super kahraman kostumu eksik. o yuzden buraya yaziyorum. bir gun buralar entry dolacak. (bkz: eskiden buralar hep dutluktu) ve hatta (bkz: matthew macfadyen)

yalniz bir falsosu var, o da isminin soda markasi arm & hammer ile benzerligi. yazik ya, cocuga illa buyuk buyuk babasinin adini koyacagiz diye kasarken bir durup dusunur insan, hadi bizi alakadar etmez de amerika'da fena alay konusu olmus zira. kaybederse buradan kaybeder.
  • ağır psikopat, manyak ve sapıktır. bir hayvanın kalbini çıkarıp hala sıcakken yediğini itiraf eden, eski sevgilisine " en alttaki kaburgaların fazlalık zaten, sana bir doktor ayarlayayım onları çıkartalım, birlikte ızgara yapar yeriz " teklifinde bulunmuş, yamyam olduğunu açıkça itiraf etmiş, uzak durulması gereken birisi.
  • bana itici geliyordu , nedenini anladım.

psikopatlarla ilgili şunu okumuştum .kadınlarin yüzde 84'ü ,erkeklerin yüzde 72'si psikopatların farklılığını hissedebiliyor ve rahatsız oluyordu. içgüdülerimize güvenelim.
  • iki üstte hayranlığından aklını yitirmiş bir tek hücreli görüyoruz. akıl yaşı 12 falan olmalı bu kadar masum yaklaştığına göre. bir insanın sırf dış görünüşüne olan hayranlığınızdan, kendinize olan saygınızı yitirmenize bayılıyorum. sosyal medya ve ana akım medya dışında bir halt bilmediğin adama utanmasan aşk mektubu yazacaksın. bir de gidip arkadaşına ağlamış ya yazık. hahahaha.
  • doğuştan milyoner. petrol zengini bir ailenin ferdi. doğuştan milyonerken tuttu, oyuncu oldu yeteneksizliğine rağmen. yukarıda da yazıldığı üzere eli yüzü düzgün olduğu için bu elemandan bir star yaratmak istediler ama bir türlü olmadı. the lone ranger'da oynadı, film tutmadı. the man from uncle'da oynadı, tutmadı. seri yapılmak istenen bu iki film tutmayınca daha fazla diretmemişler kendisinde. en azından gişe filmlerinde. yoksa rol bulmakta zorlanmıyordu. tam tersine son zamanlarda rol üstüne rol yağıyordu onca yeteneksizliğine rağmen. mesajları sızdırılmasaydı berbat tüvitlerine rağmen kariyeri devam edecekti aynı hızla. ama mesajlar sızdırıldı, kariyeri bitti. gerçi bitti mi bilemiyoruz, belki kurtarırlar kariyerini, bekleyelim görelim. üzülenler varmış. oyunculuğu bitse bile sınıf düşmeden yaşamını sürdürecek kadar parası olan (=milyoner) birisine, hem de bir yamyama niye üzülüyorlar bilemiyorum.

o mesajlardan, eski eşinin açıklamalarından, kadınların taciz ve şiddet suçlamalarının ardından 3 projesini kaybetti. ilki paramount+'ın the godfather'ın çekim sürecine odaklanan dizisi the offer, diğeri jennifer lopez'li romantik komedi filmi shotgun wedding, bir diğeri sam esmail'in watergate skandalı'nı konu alan dizisi gaslit. bu üç projeden şutlanmasının ardından bir de ajansı tarafından kapıya konmuş. abd'nin en büyük ajanslarından wme, hammer'ı temsil etmekten vazgeçmiş. şimdilik elinde tek bir film projesi var; mads mikkelsen'li aksiyon filmi the billion dollars spy. ama bundan da şutlanacağını düşünüyorum. bekleyelim görelim. kariyerini kurtaramazsa ileride çekilecek call me by your name'in devamında da rol alamayacaktır. onca projeden kovuldu ama bu yıl herifi bi o kadarında görebileceğiz.

gary oldman'lı crisis sanırım gelecek ay dijitalde yayınlanacak. disney death on the nile'i eylüle ertelemişti. yüksek ihtimalle şu an "keşke ertelemeseydik" diyorlardır. gerçi yüksek ihtimalle filmin tanıtımlarında hammer'ı kullanmayacaklar, filmde oynamamış gibi davranacaklar, zira şu saatten sonra ridley scott gibi sahnelerini başka bir oyuncuyla çekemezler. o değil de disney'in erteleyip durduğu diğer filmi west side story'nin de benzer bir tacizci sorunu var; bu filmin de başrolü (ansel elgort) tacizci (üstelik pedofil) çıkmıştı. neyse... hammer'ın son filmi next goal wins olacak ama neyse ki bunda çok kısa süreli bir rolü var.

öyle işte... cancel edilmesi sevindirici. umarım kariyeri de kurtulmaz da spacey gibi silinir gider.
  • paralel evrende sezen aksu'nun seni yerler isimli türküsünü onun için yazdığı aktör. hadi henry cavill, jamie dornan vs yakışıklı bu adam bir de dolar milyarderi bir aileye mensup. adam seviyeyi arşa çıkarmış. sözlük erkeklerini kıskançlık kusmaları için hala bekliyorum bakalım ne zaman gelecekler akjdkskdjks.

şu bordo kadife takımı başkası giyse madara olur güzel abim sen ne yapıyosun ya?
  • call me by your name'in ikinci filmi çekilemeyecek bu yamyam yüzünden. ne oldu burun kıvırıyordun call me by your name'e, yapımdan yapıma koşuyordun? hiç sevememiştim seni zaten. iyi oldu. allahın yamyamı. şu cancel kültürü, abd'deki anadan babadan varlıklı adamı bile direkt harcıyor ya amerika'da, şu ülkede kimseye bir şey olmuyor ya, kimse rezil olmuyor. coğrafya gerçekten kader.

tanıma girmek gerekirse, bir zamanların oyuncusu, şimdilerin yamyamı sapık herif.
  • genetik biliminin acımasızlığını insanın suratına çarpan adam, ya da tanrı bilemedim. karısı da olaya aşırı hakim olmalı ki adamcağızı tuvalette bile yalnız bıraktığına bile süpheliyim. bir de bdsm sever imiş ki, oy dağlar.
hesabın var mı? giriş yap