• bay elma ile bayan elma şekeri sohbet ediyorlarmış.
    bayan elma şekeri sormuş:
    - kıyafetimi nasıl buldun?
    - çok güzel, demiş elma.
    - armani'den aldım biliyor musun?
    - anladım, demiş elma.
    - nasıl anladın?
    - kıçındaki kazıktan.
  • gömlek logoları tcdd logosuna benziyor işte kardeşim. armani giydim tehheeeyt diyen bünyeler tcdd memuruna benzeyince alınıp gücenmesin. böyle biline...
  • bu markanın t shirt'lerini kim tasarlıyor bilmiyorum ama muhtemelen birisi tasarlamıyordur...yoksa normal bir insan bu kadar kötü şeyler ne tasarlar ne de üretilmesine izin verir... giorgio armani, armani exchange, emporio armani falan fark etmiyor hepsinin t shirtleri berbat...bir de utanmadan minimum 150-200 liradan satıyorlar...tamam hedef kitlesi cristiano ronaldo gibi zengin apaçiler olabilir ama allah aşkına şu potansiyel yer bezleri o kadar eder mi? eder diyen varsa gidip çakmasını alsın bence çünkü çakmaları ile orjinalleri arasında hiçbir fark yok...
  • italyanlarin her 4 yilda bir shubatin 29 unda birbirlerine verdikleri hediyeye verdiklen isim...
    bu adeti ortaya chikaran gorgio bertelucinin anisina daha sonralari gorgio armani adini almishtir... daha sonralari emporio francicci tarafindan shubatin 29 chekmedigi yillarda 1 martta hediye verilmesi fikri chikmishtir ki bu hediyelere ise emporio armani denilir... 4 senede bir verilmesi nedeniyle gorgio armani daha pahalidir...
  • inanaılmaz bir çekiciliğe, çıldırtıcılığa sahip kokuyu üreten firma.
  • temmuz 2007de, firmanin sahibi giorgio armani, time dergisine yaptigi bir roportajda petanin(people for the ethical treatment of animals) kendisini kurk kullanmamaya ikna ettigine dair bir demec vermistir. buna ragmen armani'nin 2008 sonbahar koleksiyonunda cicek baskili kurkler, bebekler icin kurk paltolar ve ceket kesimli kurkler bulunmaktadir. boyle de ilginc bir giyim firmasidir. kaynak icin peta
  • çok güzel saatleri var ancak aynı saat hem 2.000 tl'ye var hem de 600 tl'ye.

orijinal olup olmadığına emin olabilsem hemen alacağım ama nasıl emine olabileceğimi bilemiyorum.

var mıdır bu işlerden anlayan?
  • müşteri potansiyeli, maddi durumu elverişli insanlar olup, çakmalarını ise halk pazarında bulabildiğimiz marka.
    armani black denenmesi lazım bir koku.(doldurt. orjinalini alma)
  • tasarım olarak aşmıs saatler yapan firma.
  • turkce'deki armağan kelimesi buradan geliyor olsa gerek.
hesabın var mı? giriş yap